| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Je to pod jejich úroveň

 Příspěvky 110 z 23 [Dalších 13 >>]
9.6.2008 1:52:05
třeba jestli koupit nebo nekoupit chůvičku? :o))))))))))))))
Cindule (1 ještěrka, 18 m)
  • 
8.6.2008 15:44:35
Hezký :-) To si musím pamatovat.
Jinak článek - jako obvykle od pana Nágla - je milý. Kdybych měla vousy, prohlásila bych, že se tu směju pod vousy. Ale vousy zatím žádné nejsou (a doufám, že ani nebudou), tak se směju nahlas a říkám si, co mě čeká s naší zatím 1,5 roku starou beruškou, až trochu povyroste :-)
8.6.2008 9:31:50
Jojo, v 3+1 bazén nepostavíš!!!:-)
4.6.2008 23:31:18
Tomu se říká - žena ženě vlkem ;((.
Petrklíč
  • 
3.6.2008 10:52:17
Pravidelně pročítám články i diskuze na Rodině... a všimla jsem si, že když je autorem článku muž, diskuze je plná pochopení (viz výše).
Když by pod tím samým článkem byla podepsaná žena, v diskuzi by byla rozcupovaná na kousky...
2.6.2008 23:38:20
Já teda nevím o čem je řeč, ale proti bazenu ve většině případech hovoří nedostatek místa.
Jíťa
  • 
2.6.2008 23:12:33
Nevím, kde žiješ, ale dneska pořídíš bazén za pár tisíc. A provoz taky není nijak extra drahý - když si spočítáš, kolik dáš za vstupné na koupaliště, tak je to přibližně stejné - no spíš možná i levnější.
Za Bazénovou chemii dáme za celou sezonu kolem 5000,-, Vstupenka na koupaliště stojí kolem 50,- x 3 lidé = 150,- Kč denně. Tj. za 33 dní na koupališti utratí 3-členná rodinka 5000,- jenom na vstupným. Dále v našem případě doprava cca 40 km (20 tam a 20 zpět) + dítko pochopitelně otravuje o zmrzliny a jiný blbosti. Suma-sumárum, bazén je za 4 roky dávno zaplacený tím, co jsme ušetřili za koupaliště.
Navíc, ne každý má u baráku nějaké to pěkné přírodní. Jak jsem napsala, tady je skutečně nejblíže právě Plumlov a to asi 25 km.
DENISA
  • 
2.6.2008 20:36:24
No ja si myslim, ze on by to te vody pan Nagl s detmi a ostatni lide nelezli, kdyby se pak osypali ci po....i. Opravdu si uvedom, ze ne kazdy ma desetitisice ci statisice na koupi a provoz bazenu. A nekomu smrdi bahno v rybnice, nekomu smrdi chlor a ty chemikalie na cisteni bazenu.
luthienka
2.6.2008 18:58:25
Já bych tedy řekla, že to je klasický fejeton na téma dětský den. Psaný lehkým, vtipným stylem. Mě se to moc líbí a jsem ráda, že se zase neřeší nějaký pseudoproblém.R^
Teraza Horáková
2.6.2008 18:31:48
Krásný článek jako všechny Tvoje...... vždycky se u nich až zasním. Jeden z mála, které čtu úplně celé :-)))
 Příspěvky 110 z 23 [Dalších 13 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.