| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Není lehké se správně rozhodnout

 Příspěvky 110 z 26 [Dalších 16 >>]
15.5.2008 9:31:48
A co takhle s červenými srdíčky ~j~;)
Jana a Vojtulka
  • 
14.5.2008 15:35:10
Děkuji za tento supr článek na rodině, moc jste mě pobavil a zaujal, jdu stahovat vaše ostatní článečky...))

Dceři vše nej. do života i vám přejí Jana a Vojtulka

p.s. sakra, já nechci, aby mi ten můj bobek vyrostl:(
paulina
  • 
13.5.2008 10:23:37
Díky za moc pěkný článek,při čtení mi tekly slzičky dojetím.Je vidět jak moc milujete své děti,kéž by všichni tatínkové byli takoví ke svým dětem.Bohužel takovou lásku jsem nikdy od svého otce nepocítila,i ted když mám své děti velké,jsem dospělá,je mi to líto.Dceři přeji spokojené manželství a hlavně hodně spokojenosti,lásky ...vše nej!!!
13.5.2008 8:43:31
Není to knížka od pana Nágla, ale jednou jsem si stáhla jeho články tady na rodině a dala je do jednoho souboru. Snad mi to odpustí....

Soubor Luboš Nágl ke stažení (423 kB)
Andulka
  • 
13.5.2008 8:12:08
Tak přesně tohle nedávno proběhlo u nás doma. Akorát já jsem byla v roli té, o kterou se žádá. :) Naštěstí všechno proběhlo tak, jak má a dneska i můj tatínek přemýšlí, jestli kravatu nebo motýlka (asi vyhraje motýlek, k tátovi se hodí).
Je docela zajímavé vidět rodiče, jak se připravují na to, že už s nima nebudu bydlet a tak. A s tím přemítáním o tom, jak děti vyrostly - funguje to i naopak - já teď taky občas doma chodím a říkám si - ty bláho, před chvílí jsem byla ještě malá holka a teď už budu mladá paní :) Těším se na to moc a moc.
Pěkný den všem!
13.5.2008 6:40:19
Nádherný článek. Napsaný s vtipem a porozuměním. Jojo, pane Nágle, ačkoliv vychovat jedenáct dětí asi není žádná slast, závidím Vám to opakování stejných situací - kdy už třeba po čtvrté víte, jak se správně zachovat:-) To rodiče jedináčků nepoznají - ti mají na všechno jen jeden pokus;-) Blahopřeju svatebnímu otci.
Iva. 2 kluci
  • 
12.5.2008 22:16:45
Jako vždy pohlazující na duši... Moc hezký článek. Líp by to snad ani nešlo napsat :-) Hodně štěstí a do budoucna zdravé, veselé a šťastné vnoučata
Petra,2 kluci
  • 
12.5.2008 21:55:07
Dlouho jsem nečetla něco tak milého. Vtipně a přitom dojemně napsaný článek.Vy jste určitě prima táta a zaručeně budete ještě lepší dědeček. Hodně štěstí.
JBB
  • 
12.5.2008 21:15:40
Zase po delší době pěkný čtivý článek. A výborně napsaný! Díky.
Jája
  • 
12.5.2008 20:44:13
K tomu zbývá jen dodat bonmot, co jsem nedávno slyšela: děti jsou pomstou za to, co jsme sami v jejch věku prováděli svým rodičům.
 Příspěvky 110 z 26 [Dalších 16 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.