| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Přetvářka a zloba nám stále ničí život

 Příspěvky 110 z 179 [Dalších 169 >>]
modrásek09
15.6.2009 23:27:43
Jste zdárným příkladem, že jsou světlé výjimky, myslím to dobře, jsem poloromka.. :-) tedy míšená, ale mám "to štěstí, že to na mě není vidět.." Spousta omezených lidí se k ostatním lidem chová s předsudky, podle toho jak vypadají, to je dost omezené na 21. století.. :(
10.1.2008 19:04:31
Margitko Góool!
BTW znám obě zůčastněné strany a nevěřím tomuto blábolu ani trochu a myslím, že nikdo z mého, totiž našeho okolí!!!
Díky
10.1.2008 19:03:19
Margitko Góool!
BTW znám obě zůčastněné strany a nevěřím tomuto blábolu ani trochu a myslím, že nikdo z mého, totiž našeho okolí!!!
Díky
10.1.2008 19:02:54
Margitko Góool!
BTW dobře znám obě zůčastněné strany a nevěřím tomuto blábolu ani trochu a myslím, že nikdo z mého, totiž našeho okolí!!!
Díky
10.1.2008 19:01:52
Margitko Góool!
BTW dobře znám obě zůčastněné strany a nevěřím tomuto blábolu ani trochu a myslím, že nikdo z mého, totiž našeho okolí!!!
Díky
10.1.2008 18:54:56
Margitko gól! :-))
BTW. případ osobně znám, znám obě strany a nevěřím tomuto článku ani tak málo, jako tomu, že papež je ženská.
Perte se a žerte se!!!
11.10.2007 16:40:14
Samozřejmě neznám všechny podrobnosti. Napsala jsem jen svůj názor z pohledu, jakým to na mě působilo. Jinak jsem příznivcem FOD, právě mi bylo divné, že by nezasáhl ve prospěch dětí. Máte pravdu, že každá mince má dvě strany; nemůžu soudit. :-)
olga
  • 
3.10.2007 9:53:23
Nevíte o čem mluvíte. Jsem pracovnicí FOD a věřte, že případ byl důkladně prošetřovaný, s rodinou jsme byli v dlouhodobém kontaktu. Případ byl prošetřený policií, včetně soudních znalců. Víte, nesmíte věřit všemu, co bylo napsané v příspěvku. Ona mince má vždy dvě strany.
28.9.2007 15:47:41
Lassie, úplně s tebou souhlasím. Nejradši bych ho poslala za mříže... Kretén. Promiň, ale strašně mě rozčílil.
28.9.2007 15:39:31
Tak to tě považuju za ubožáka. Nikdy ses neptal, proč to tak je? Když se na ně okolí takhle dívá, tak je k tomu předurčuje. Měla jsem za manžela Roma, lhal, podváděl a kradl, rozvedla jsem se s ním a nelituju toho, ale neodsuzuju Romy, i když mnozí s chovají takhle. Víš, když budeš na někoho koukat od narození jako na zloděje, na parazita a méněcenného, nepotřebného živočicha... co myslíš, co z něj vyroste? Z tebe by vyrostlo totéž! Svým debilním příspěvkem jsi mi nadzvedl mandle. Promiň.
 Příspěvky 110 z 179 [Dalších 169 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.