| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Koláč Dulcinea

 Příspěvky 110 z 29 [Dalších 19 >>]
maja
  • 
8.3.2007 15:31:08
chci prekvapit mamku a tohle vypada vyborne...nicmene nemam granatova jablicka, calvados a par dalsich veci...bude to ve znameni improvizace:)
dasad
6.3.2007 10:20:28
Cauky, posilam odkaz za to chilli con carne http://www.nadoma.cz/html/receptar/receptar_detail.php?id=40469 , co se tyce dalsich receptu na kolace, buchty, apod., kounkni na www.nadoma.cz, je jich tam spousta.
Olina, Anička a Honzík
  • 
5.3.2007 20:08:10
Nějaký hodně jednoduchý recepty znám. Jíte třeba piškoty (nemyslím ty kulatý, malý), bábovky, perníky? Nebo ovocný koláče?
  • 
5.3.2007 18:45:53
holky prosím nemáte nějaké fakt dobré recepty na buchty,koláče nebo něco sladkého tipu blbečku peč!!A také sháním recept na chili con carne ano nevým jak se to píše!Předem moc díky!!Jo a pardon taky na rýži myslím že se jmenuje pilav nebo tak nějak.mockrát díky aneta
5.3.2007 14:21:06
bio citrony kupuji i v delvitě.
nevim, zda je dodávají do všech prodejen, ale např. na praze 6 je určitě mají.
helena
  • 
5.3.2007 12:26:15
Ja dala kiwi a rybiz misto granatovych jablek a bylo to dokonale. dekuji
Jana
  • 
4.3.2007 18:21:52
Nestříkané citrÓny lze u nás také koupit - bio citrÓny prodávají např. v Bille.
4.3.2007 12:34:41
Pokud neseženete granátová jablka, nechcete dávat ořechy a bojíte se servírovat hořící kousky koláče, zkuste tento recept: http://www.apetitonline.cz/recept/215/jablkovy_kolac.html. Je vynikající a myslím, že téměř stejný.
Salisi
  • 
3.3.2007 18:58:15
Právě jsem koláč dopekla. Sice jsem zrovna doma neměla granátová jablka, ale i tak je chuť fantastická. Datlová ani meruňková marmeláda taky doma nebyla k nalezení, nicméně višňová dodala koláči pikantní chuť ;-) Možná jsem tímto barbarsky pozměnila recept, ale i ten můj barbarský výtvor chutná výtečně! Doporučuji, vyzkoušejte :-)
Kocík, syn 5 a dcera 16 měs.
3.3.2007 16:59:25
Jo, kdyby té šťávy bylo málo, vrzni tam klidně trošku vody. Na to jsem zapomněla.
 Příspěvky 110 z 29 [Dalších 19 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.