| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Odvrácená tvář poslušnosti

 Příspěvky 110 z 257 [Dalších 247 >>]
Cita
25.6.2008 14:28:39
..tak tohle taky nemám ráda..ono totiž, když se řekne: udělá se..vypere se apod..tak se tak nějak předpokládá, že to udělám já...taky mám mnohem radši, když se řekne jasně: tohle udělej ty, tohle udělám já..(co bych dala za to, kdybybch u mnoha činností nemusela přemýšlet, někdo by mi je nařídil a jak skončím, mám klid..
Cita
25.6.2008 14:28:05
..tak tohle taky nemám ráda..ono totiž, když se řekne: udělá se..vypere se apod..tak se tak nějak předpokládá, že to udělám já...taky mám mnohem radši, když se řekne jasně: tohle udělej ty, tohle udělám já..(co bych dala za to, kdybybch u mnoha činností nemusela přemýšlet, někdo by mi je nařídil a jak skončím, mám klid..
Xena X.
7.1.2007 22:52:43
A ještě Jarouši,
jestli ty přispíváš Budilce na sociální dávky apod., tak já zase přispívám tvé ženě na mateřskou, pokud na ní je, nebo na to, aby tvoje děti mohly chodit do školy. Koneckonců, proč bych ti nepřispěla. A vyplývá z toho jako co? Proč se o tom vlastně zmiňuješ?
Xena X.
7.1.2007 22:47:57
Ne, Jaryne, neříká se obojí, resp. ne to, co píšeš ty. Říká se PLÁTCE DANĚ a DAŇOVÝ POPLATNÍK. Doufám, že se se svou intelektuálně podřízenou rolí postupně smiřuješ. Na požádání zdokumentuju další nesmysly, které tady trousíš:-).
Lavanda
7.1.2007 8:10:20
Woman is the nigger of the world
Yes she is...think about it
Woman is the nigger of the world
Think about it...do something about it

We make her paint her face and dance
If she wont be a slave, we say that she dont love us
If shes real, we say shes trying to be a man
While putting her down, we pretend that shes above us

Woman is the nigger of the world...yes she is
If you dont believe me, take a look at the one youre with
Woman is the slave of the slaves
Ah, yeah...better scream about it

We make her bear and raise our children
And then we leave her flat for being a fat old mother hen
We tell her home is the only place she should be
Then we complain that shes too unworldly to be our friend

Woman is the nigger of the world...yes she is
If you dont believe me, take a look at the one youre with
Woman is the slave to the slaves
Yeah...alright...hit it!

We insult her every day on tv
And wonder why she has no guts or confidence
When shes young we kill her will to be free
While telling her not to be so smart we put her down for being so dumb

Woman is the nigger of the world
Yes she is...if you dont believe me, take a look at the one youre with
Woman is the slave to the slaves
Yes she is...if you believe me, you better scream about it

We make her paint her face and dance
We make her paint her face and dance
We make her paint her face and dance
We make her paint her face and dance
We make her paint her face and dance
We make her paint her face and dance
7.1.2007 2:48:12
Holky, všímáte si, že zatímco ještě před pár týdny zpět byly Jardovi příspěvky z větší části nakopírované odborné bláboly, z měnší části nepovedená vlastní názorová invence a jen asi zhruba z 5% urážky, nyní tak zhruba z 95 % převládá směsice urážek a útočných výpadů (a to hned již z prevence i u úplně nových diskutujících), přičemž jen ten zbytek tvoří již jeho známé nesourodé plácání..
Já bych řekla, že Jardík již mele z posledního :).
Vali
  • 
6.1.2007 21:54:03
tak ať ti tvůj daňový poradce - inženýr ekonomie vysvětlí rozdíl mezi temito termíny, neb v kontextu, v kterém jsi jeden z techto pojmů výše použil, jsi poněkud mimo mísu, zlatíčko..

Lavanda
6.1.2007 18:25:17
Cizinko, vykašli se na něj, opravdu nejlepší asi bude bojkot. Chudák Lennon se musí obracet v hrobě, zajímal by mě Jardův výklad dalších písňových textů, jen tak pro pobavení před spaním...
Cizinko
  • 
6.1.2007 18:21:13
Mě Vaše schopnost hodnotit neuráží, jste podobná šedé myši, která pro upozornění na sebe jen piští. Nic víc.
 Příspěvky 110 z 257 [Dalších 247 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.