| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Hledá se maminka na zkrácený pracovní úvazek

 Příspěvky 16 z 6 
21.6.2006 14:37:50
je solidní společnost, dělala jsem přes ně 2 roky před nástupem na MD na plnej úvazek. Pokud vím, tak mají už asi rok pobočku i v Brně... Kdo má o tu práci zájem, určitě jim napíše nejdřív aspoň mail, aby upřesnili místo, to zase není tolik práce navíc a oni si aspoň mohou udělat obrázek o stylu vašeho jednání...
Takže to zkuste, za to nic nedáte! Přeju hodně štěstí! :-)
Peggy, 1 syn
  • 
21.6.2006 13:15:20
Myslím, že se nejedná o žádnou konkrétní firmu, že je to jen nábor personální agentury AYS (At your service - www.ays.cz) "do šuplíku". Sama jsem tam registrovaná. Trošku mě překvapilo, že to není uvedeno formou reklamy, ale jako článek. Ale do financování Rodiny nevidím, tak do toho nebudu šťourat. Přeju maminkám, co mají mrňousy a chtějí pracovat, ať se jim to zdaří. Sama zjišťuju, že najít práci s nápisem "matka" na čele není vůbec jednoduché:-(
Pavlína, Míša 1 rok
  • 
21.6.2006 11:45:48
Tím spíš by měli uvést základní údaje o společnosti. A co se týká města, odhaduju to na Prahu, v Praze mívají lidé pocit, že další města v ČR neexistují:-).

Nicméně pro některé mamky může být nabídka zajímavá, o tom žádný spor!
  • 
21.6.2006 10:21:52
Damy, AYS je personalna spolocnost :)
Martina, Dita 10m
  • 
21.6.2006 9:54:24
Neškodilo by uvést název firmy a jméno kontaktní osoby, ve slušných inzerátech to bývá. (ne že bych měla zájem, pracuji až dost :-)))
21.6.2006 9:54:06
Nějak mi v tom chybí místo, kde by se měla ta práce vykonávat - alespoň město.
 Příspěvky 16 z 6 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.