| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Drobné jarní ohlédnutí

 Příspěvky 110 z 13 [Dalších 3 >>]
Standa
  • 
11.4.2006 20:53:55
Milé, příjemné, pište dál!!!
Karel
  • 
6.4.2006 7:48:42
Ano, skutečně, jaro už se probudilo. Sluníčko vysvitlo a já začal mít stejný problém, jako vaši kluci. Začali mě svrbět dlaně. I přes protesty manželky jsem motorku vytáhl a hurá na trať. Syn počínání svého otce zatím sledoval jenom z povzdálí a za asistence matky, která, podle stále se pohybujících úst mu pravděpodobně vyhrožovala kde čím, jestli bude po tatovi. Podle výrazu syna soudím, že asi bude po mě, neb zvuk motorky se mu vyloženě líbil. Ještě neumí mluvit, je malinkej. Bohužel, bláto udělalo svoje a , protože jsem vzal manželku sebou, jako první nebo poslední pomoc, nepozorovaně očistit oděv se mi nepodařilo. Jediné co řekla bylo, že takovej starej vůl, jako jsem já a ještě k tomu tata od rodiny, by už mohl mět trochu rozumu. Pak se otočila a ještě dodala, že tohle teda prát nebude.
Ano, máte pravdu, jaro je tady a z člověkem dělá opravdu divy.
Mirka, 4 deti 9, 7, 4, 9mes, Slovensko
  • 
5.4.2006 23:13:59
Veľmi ma potešilo, keď som zbadala Vaše meno pod článkom. Každý som si zatiaľ vytlačila a posielam ich švagrinej, ktorá nemá net, ale zato má osem krásnych a šťastných detí. Človeku sa hneď ľahšie žije, keď vie, že nie je sám. Aj pre mňa a našu rodinu ste povzbudením. A takisto Vás prosím, píšte aj ďalej, manžel nejak moc nečíta, ale Vaše články áno. Možno preto, že to píše muž. Ak by ste to nepovažovali za nemiestne vtieranie sa do Vášho súkromia, zaujímalo by ma, ako ste dosiahli tú harmóniu vo Vašej rodine? Ako môže žena mužovi najviac pomôcť? Popísaná jarná situácia mi hneď nadľahčila tie zablatené vetrovky, ktoré mám vyprať a zaschnuté blato na chodbe....
Veľmi vám fandím a teším sa na ďalšie články.
5.4.2006 20:41:12
Vaše články jsou opravdu jak pohlazení motýlých křídel!Něžné,vybarvené,a křehké!
Ať Vás Můzy navštěvují často!!!!
Já a 4
  • 
5.4.2006 18:31:42
Vážený pane, děkuji vám za dobrou náladu, kterou váš článek vyvolal, doufám že mi vydrží alespon několik dní. Ano, ano, musí nám občas někdo připomenout jak obyčejné a prosté věci dělají život krásný. Já a 4
markéta, Tereza 7/03
  • 
5.4.2006 9:46:11
No, chráním dítko, aby mi nespadlo do bláta, když jdeme do obchodu. Ale když se rozplácla na naší zahradě, prostě jsem jí vzala domů převlíknout a žádné dusno ani rodinný rozvrat se nekonal.
Markéta + 8
  • 
4.4.2006 20:04:45
Pane Nágle, pište (a uveřejňujte na rodině) dál, pro mnohé z nás je to pohlazení na duši. /A Ti, co vaše články nemusí, ať je nečtou. /
Dnes jsem si naplno uvědomila jednu drobnost. Často píšete o situacích, které by mohly být základem pro slušné rodinné dusno. Taková koupel v bahně menší plameny v kotelně nebo kočičí stelivo v bezovém sirupu, to by si slabší povahy šly hledat kus lana a pevný vysoký trám. Začínám chápat,že není důležité, co se nám přihodilo. Je důležitější, jak to vidím, jak se k tomu postavím. Pomalu se od Vás učím vidět věci s nadhledem, s laskavostí, a dokonce i s poezií a s humorem. Díky Markéta
  • 
4.4.2006 19:20:26
Pardon, ale na můj vkus trochu moc přídavných jmen. Když západ slunce, tak zlatý, když pažit, tak mírumilovný (i když to jsem moc nepochopila), když bažina, tak jedině bezedná. Ale já jsem holt nikdy nebyla víla.
Diny a čtyřlístek
4.4.2006 16:31:09
na dušičce, děkuji pane Nágle:)

Jaro z Vašeho článku přímo ukapuje a navíc máte krásný sloh:) Moc hezky se čtou vaše slůvka... My bydlíme na vesnici a kdy jindy než na jaře si to užívat... Jak jsem ráda, že jsme se sem přestěhovali před pár lety.

Ještě před svítáním nás budí radostné trylky vrabčáků i sýkorek, na krtkově dočasném kopečku rajtuje párek kosů, u okna vedoucím na zahradu nasávám vůni rána a poslouchám šumění nedalekého potůčku:) Ta dlouhá a letos opravdu tuhá zima je v mžiku zapomenuta... Příroda nezklamala:)

Přimlouvám se za další články a také by se mi moc líbilo číst víc o době, kdy byly vaše děti malé:)
  • 
4.4.2006 12:46:29
souhlasím, pište víc :-) vaše článečky jsou opravdu krásné. hezké jarní dny celé vaší rodině
 Příspěvky 110 z 13 [Dalších 3 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.