| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O pitíčku, penízkách a Indkách

 Příspěvky 110 z 15 [Dalších 5 >>]
Janka K.
  • 
7.4.2005 16:29:01
Nebojte se romů,
studuji školu se zaměřením na romskou "problematiku".Polovina třídy jsou romové.
Opravdu pocházejí z Indie mají velice zajmavé dějiny i zvyky.Samořejmě jsou mezi nimi problémoví, ale to v majoritě také.
Mám 7 měsíční dceru až bude větší tak chceme požádat o svěření romského dítěte do pěstounské péče. Jsou to děti jako každé jiné a potřebují stejně ne-li trochu více lásky.
Mnoho štěstí všem odvážným.
  • 
6.4.2005 19:06:17
článek je moc prima. Ale html hlavička první stránky asi nebude standartní, protože třeba v Mozile se první stránka neukazuje správně česky (v IE je to v pořádku), tahle, kde to piši už je v pořádku i v Mozile. :-))
6.4.2005 12:40:59
Danielko,
moc krásnej článeček, děkujeme Ti za něj. Moc Vám třem držíme palečky a hrozně Vás obdivujeme, jste prostě statečnej trojlístek. Taky jsme žadatelé o NRP a romčátko už máme pevně rozhodnuté, i přes to, že se na to zbytek rodiny tváří dost nesmlouvavě a vytrvale nás zásobuje vtipy o Romech a hrůzostrašnými historkami, kde koho jaký Rom okradl:-(
Nicméně se v duchu těším na to, že naše romče jednou "rozmrazí" ty jejich negativní postoje, protože bude mít veliké, čisté a upřímné srdíčko a bude rozdávat lásku těm, kteří ho mají rádi a těm ostatním, aby se to konečně naučili... Jako to umí právě Leonka...:-)

Děkuji Vám, že jste se našli... Hrozně ráda bych Vás všechny jednou poznala osobně:-)

Přejeme hodně sluníčkových úsměvů do příštích dnů a let:-)

Ewcia + broučci a beruška
5.4.2005 14:49:10
Krásný, fakt. Není nad to, se jednou za čas zamyslet nad hodnotama, nad trápeníma očima dítětě, pro nějž je "pitíčko dar se kterým spí 10 dní". Danielo, děkuju
Claudi
5.4.2005 9:28:49
Danielo, děkuji moc, tvoje články mi dávají velkou odvahu. Jsme žadatelé o NRP a pořád přemýšlím ejstli romčátko ano nebo ne. Oba bychom ho moc chtěli, ale bojímse, jak to zvládneme, zda nás okolí nepřeválcuje. Tvoje příběhy mi dávají naději, že to společně zvládneme a asi do toho půjdeme :c))
DÍKY tobě i tvým dětem!
  • 
4.4.2005 21:40:23
Pro ty, kdo to pořebují jinak je Indka.
Její předkové se vypravili za lepším životem ze střední a středozápadní Indie někdy před tisíci lety.
A pro Vás Danielo přímo indická princezna, dyť se na ní podívejte. Te´d je její řada mít lepší život...Věra S.
Jaga10,syn,2 roky
  • 
4.4.2005 20:12:30
Tak tohle jsem obrečela...
Libushe+3
4.4.2005 16:59:05
ty snad nemas vubec nikdy depku. :-)) No zaradila jsem te mezi andely:-)) Hodne stesti !!!
4.4.2005 13:09:00
Moc krásně napsaný. Zamáčkla jsem slzu dojetí. A zase ti musím říct, že by ti tu sílu a optimismus můžu jen závidět.
Přeju vám všem třem štěstíčko a hodně sluníčka ve vás i okolo vás. Ahoj V.
4.4.2005 12:42:17
jako vždycky krásný článek na krásné téma... Po přečtení věty „Spala s ním dalších 10 dní“ se mi zase jednou srovnaly myšlenky. Jak to ta Leonka dělá, že má tak krásný úsměv? Držím palce a mějte se všichni moc hezky.

Z.
 Příspěvky 110 z 15 [Dalších 5 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.