| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak předejít pokousání dítěte psem

 Příspěvky 110 z 262 [Dalších 252 >>]
Lucka, pejskařka
2.3.2010 14:17:07
pes je JEN zvíře??? no to se mi snad jenom zdá. Podle vás jsou lidé něco víc jak zvířata? Já si teda myslím, že lidi sou mnohem víc zvířata jak psy. A jen tak mimochodem, dospělí psi jsou většinou mnohem inteligentnější než malé děti.
14.1.2009 2:41:41
Ludia, kde vy zijete?? Vy co rozpravate o tom aki su psi nebezpecni, ako sa vrhaju po malych detoch a malych psoch. Ja mam doma yorkshirskeho teriera a pitbula a napriek tomu ze pitbul mal uz dva roky ked som priniesla domov yorkshira, oblubil si ho tak ze na neho neda dopustit. A podobne je to s malymi detmi. Vzdy ho vencim na voditku a uz pravidlom sa stava ze zozadu ku mne pribehne dieta a s krikom sa vrha po psovi a mamicka sa tesi z toho ako sa jej babatko naucilo krasne bezkat. Za styri roky sa mi nestalo ze by sa moj pes rozbehol medzi dav hrajucich sa deti a zatuzil po tlapkami, vrieskani a tahani za chvost. Pitbul je sebavedomy a vyrovnany-aspon ten moj, takze s takym niecim nema problem. Vezmime si ale opacnu situaciu. Co keby bol ukriknuty a bojazlivy?? Zautoci na dieta a samozrejme pes je ten zly nie matka ani nevychovany fagan. To ako majitelka velkeho psa mam davat pozor aj na deti a mamicky vo svojom okoli?? A ked sme pri tych voditkach a nahubkoch, tak vy premudrele mamicky, skuste sa niekedy prizriet ako sa bavia a vyjadruju vase ratolesti. Nezasluzili by si aj oni niekedy voditko a nahubok??? A nezijeme v praveku ale v 21.storoci a psi sa stavaju beznou sucastou zivotou mnohych ludi tak sa na ne nepozerajte ako na preludy ktore treba co najrychlejsie zniest zo sveta...
S pozdravom mamicka, ktorej syncek vyrasta s "bojovym plemenom" a je zivy zdravy a spokojny.
kris
  • 
30.10.2008 14:40:05
jo,jo,to znám a pitové a spol maji pech největší díky televizi a tak! mám ridgebacku(pro ty,co neví:zrzavej velkej pes s pruhem proti srsti na zádech! A nééé,opravdu ho takhle keždý den nečešu a negeluju!!!)! Nic méně byl jí půl rok,malý,divný štěně,malá hlava,obrovský packy:-)! a maminka začala křičet přes celej park(byly sme od ní 15-20metrů),chyťte si toho naježenýho pitbula!!! Dostala sem upřímný záchvat smíchu,houkla na psa a od tý doby si z mojí pejsy dělám srandu...:)! tak všem zlým a nejen naježeným zdar:-D!
kris
  • 
30.10.2008 14:27:09
pepřákem psa zlikvidujete možná na dobro...myslim si,že by zcela stačila fláška s vodou! a co by ste čekali od puberťáka? každej majitel neni jako on,já bych tohle psovi nedovolila! ale co se týče těch kočárků,tak máte každopádně pravdu,to,že vzbudí dítě vás vytočí,púrotože máte aspoň chvíli klid když spí! to,že by na něj skočil by se mi zcela jistě nelíbilo a zcela jistě bych řvala jako tygr! ale aby se vám hned převrhával kočárek a pes sežral mimino,je dá se říct přehnané...
Aneka33
  • 
30.10.2008 13:58:55
jé, Kris, tak to pardon:-) už jsem si myslela, že ruku za psa~R^
kris
  • 
30.10.2008 13:44:56
každej ale nemusí mít 20štychů v obličeji,ale vím jak je to míněno...i když u sotva chodícícího mimča by to asi taky nedopadlo nejlíp...
kris
  • 
30.10.2008 13:42:24
ruku do ohně za dítě každopádně(který nestrká ruce kam nemá,viz plot)...člověka...kterej nevlítne bez dovolení do bytu,na zahradu(ale i tak mám pocit,že by zlodějům spíš uvařila kafe než jim něco udělala),za psa ne e...to si docela dovoluje a zkouší...
Aneka33
  • 
30.10.2008 13:40:14
Přesně, malý pes neporve člověka tak, že má 20štychů v obličeji, žeáno
kris
  • 
30.10.2008 13:38:35
Já vím,ale jak víme(a myslím si,že nejen ti co mají psy),tyhle malý jsou větší bestie než ty velký,ale pokud kousne ten velký,je to holt víc,,vidět"...
Aneka33
  • 
30.10.2008 13:38:00
Kris- dát ruku do ohně za zvíře? To je nejlepší cesta na chíru;((
 Příspěvky 110 z 262 [Dalších 252 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.