| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Spánek ohrožují partneři

 Příspěvky 110 z 13 [Dalších 3 >>]
19.7.2004 12:58:12
A co takhle špunty do uší.Neznam nic lepšího jak se dobře vyspat i po boku drahe polovičky.Muj pritel taky dost chrape a ja se marnr snazím usnout a kdyz uz to nemuzu vydrzet nasadim špunty a spím do mimuty.Vrele doporucuju.
lilinka
  • 
10.6.2004 17:40:39
La dido,

kdyz jsem byla mala, taky jsem skripala ve spani zuby a dost nahlas, pry. Pozdeji jsem nekde cetla, ze jde o nedostatek vitaminu nebo mineralu. myslim, ze to byl bud horcik nebo vapnik, nejsem si jista. zkus zapatrat po internetu. Lili
1.6.2004 8:48:46
Jak to tak čtu, tak nás ráno špatně vyspaných je asi hodně. Jsem pro oddělené ložnice. Ne že by mně manžel nechyběl, ale není nad to se ráno probudit a toužit po něm, nëž ho po ránu proklínat a někdy chtít i zabít.
31.5.2004 13:11:54
K tomu chrápání - mám kamaráda, který taky hodně chrápal.. Jenže - najednou měl přes den "záchvaty spánku". Jel na služební cestu a musel se chvilkama vyspat. Nic nevydržel, pořád by spal. Pak navštívil svého lékaře - dostal "chobot".. takovou masku, kterou si nasadí na obličej když jde spát a má klid. Navíc ho čeká i nějaká operace. Je to velmi nebezpečný problém.
31.5.2004 13:00:17
Ahojky, tak to znám taky. Přítel když chrápe, taky vždy přestane na chvíli dýchat. Ale pak se nadechne s takovou vervou, že se divím, že nám ten barák ještě nespadl na hlavu. Taky zatím zabírá to, že ho probudím, aby se otočil. Musí spát na levém boku, to pak nechrápe. Ale běda, jak si lehne na záda. To je děs a běs.
Jo a s tím vynecháváním dechu- to dělá i můj malej. Tak se taky vždycky koukám, jestli ještě žije. Kolikrát do něj i mírně ducnu, aby se nadechl.
31.5.2004 11:30:51
Toník taky chrápe, a dost, nejhorší je to, když spíme u rodičů :-) Doma mě jeho chrápání uklidňuje, když nechrápe, poslouchám, jestli dýchá, a nemůžu usnout. Občas totiž přestane dýchyt asi tak na 3 vteřiny, ale zdá se to jako věčnost. Pak sebou škube a prudce se nadechuje, často se i probudí, ale pak to zaspí. Někde jsem četla, že je to nějaká porucha, která se i nějak jmenuje :) a že se dá léčit.
Když mě přece jen to jeho chrápání rozčiluje, otočím mu hlavu jinam, nebo ho vzbudím, ať se posune tak, aby měl hlavu rovně (ne na vysokém polštáři). Hned zase usne a už nechrápe a dýchá dobře, aspoň než usnu i já.
31.5.2004 7:06:45
Tak to chrápání řešíme téměř denně!!!!!!!! Poslední dobou manžel spí v obýváku, ale mě to štve, chybí mi to dřívější usínání v jeho náruči. Beru si k sobě někdy našeho 6 ti měsíčního chlapečka.
Chrápání je příšernost!!!!!!!!!!!!!!
30.5.2004 10:05:17
Zrovna dneska jsem využila možnosti spát v naší druhé ložnici. Manžel chrápal tak, že jsem ho chtěla zabít. Jsem ve 13 tt a probouzim se jako spráskanej pes.
Alca13
28.5.2004 19:42:16
A myslis, ze z nedostatku sexu prestane chrapat? Ja si spis myslim, ze si najde nejakou nahluchlou partnerku...:)
Lucie
  • 
28.5.2004 11:02:40
Pokud to jde, oddělené ložnice. To je paráda. Moc po tom toužím.
 Příspěvky 110 z 13 [Dalších 3 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.