| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku A co takhle domácí potrat?

 Příspěvky 110 z 329 [Dalších 319 >>]
Ela
  • 
14.8.2009 18:00:41
Pro všechny dámy:Pan doktor už neordinuje,pouze řediteluje celému Heliosu.Je to jeho dům-jeho ženy minulá i současná tam pracují,všichni jsou spokojeni,jen abyste to věděly!!!!!Ela.
14.3.2009 21:51:38
tady nejde o to jestli doktory znám či ne ale o jejich pístup k pacientům napíšu to vše doufám co nejstručněji paní co tohle napsala přišla o své dítě v bolestech a s velkým strachem hledala pomoc a dostala tohle??? asi jí to nebylo příjemné
není to dlouho co jsem potratem prošla i já 8 týden těhotenství embrio mrtvé objednána na výškrab když mě brali šla jsem mezi ženami co žádali potrat chovali se ke mně jako k onuci tay si lehněte a čekejte když jsem se ptala na něco ohledně zákroku nikdo mi nic nevsvětlil vlezla jsem na stůl a hotovo. zážitek???? přišla jsem o dítě a ještě se ke mně tak mile chovali??? no skvělé
takže každý kdo ztratí to na co se těšil snad zaslouží trochu slušného chování!!!!!!!!!!!!!! když jsem před a po ve stejné porodnic byla rodit přístup doktorů a sester byl naprosto jiný!!!!!!!!!!!! věci související s potratem ať už samovolným nebo dokonce zaplacenou interrupcí mění chování okolí?????
Simona
  • 
11.3.2009 11:16:38
tak dělá uklízečkám drába - v sekýrování je výtečný - a neléčí lidi.
Výsledekem takového přístupu je pak to, že si sestra v čekárně ani nedovolí otevřít na žádost pacientky okno, protože to "pan doktor zakázal".
Simona
  • 
11.3.2009 11:09:11
byla jsem pacientkou Heliosu... a věřím.
Eva
  • 
3.12.2008 8:28:34
Moje zkušenost je jen dobrá,Pan doktoor Texl je ředitel sanatoria,ředitel penzionu Luna a restaurace Leonardo,nedivte se,že chce mít čisto a naviguje uklízečku!
11.11.2008 14:23:30
Nejlepsi bude Veroniko kdyz se k tomuto clanku nebudete vyjadrovat.Koho zajima kolik pan .... ma uspechu co to sem pletete tady de o vaznou vec to jste asi jeste nezjistila.Ani se nedivim:( to co tady predvadite je k smichu,chachacha JSTE HYSTERKA jinak se to neda nazvat jak je videt tak ste asi jedina kdo proti Hane neco ma.A to uz o necem svedci~Rv
Klára
  • 
29.9.2008 18:20:31
Texl je arogantní, manipulativní, namyšlený debil, který všechno zná nejlépe a dokonale ví, co je pro vás "to nejlepší". Poslouchat - to on neumí. Držet dané slovo bohužel taky ne. Vím, co říkám. Měla jsem pochybnou čest se s oním pánem setkat. O mnohém vypovídá i rychlost, s jakou se v Heliosu střídají řadoví lékaři.
Jistě jsou ženy, kterým může jeho přístup vyhovovat. Ženám s mozkem v hlavě doporučuji jiné zařízení než Helios.
Margaret
  • 
4.9.2008 0:25:33
blablablabla ..bozeeee ..beztak TEXL :-D
Katka 22 let - 0 dětí, 3 sourozenci 14 let a 20 let
  • 
4.6.2008 22:59:25
tak k tomuto nemám slov... je to neuvěřitelné... máte několik svědků o tom co vám ten "doktor" řekl, proč s tím nejdete dál? takovýhle zrůdy by neměli v lékařství existovat!
Přeji vám mnoho štěstí do budoucna... jak s dalším miminkem tak i s lékaři :)
 Příspěvky 110 z 329 [Dalších 319 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.