| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Velká soutěž o spoustu vánočních dárků: Fotka roku 2003!

 Příspěvky 110 z 22 [Dalších 12 >>]
17.12.2003 13:46:12
Nominovala jsem dvě fotky ze svého fotoalba na rodina.cz/tehulky, fotoalbum Heli a nejsou v nominovaných fotkách. Co s tím???
Míra & spol
17.12.2003 9:59:53
Já myslím, že 17.12 o půlnoci je 17.12. 24:00 hod. (mezi 17. a 18.12). M.
Martina
16.12.2003 22:16:34
TO BYLO MYSLENO JAKO VTIP, ZE JO??:-)))))
16.12.2003 20:00:28
Teda lidi, to fakt neumíte číst nebo neumíte počítat do tří...? Chci si prohlédnout soutěžní fotečky a koukám na mnoho a mnoho fotek jen několika málo rodin. Nejde ty diskvalifikované fotky nějak vymazat, aby tam zbyly jen ty soutěžní?
Zajda99
16.12.2003 15:54:02
17. prosince 2003 o půlnoci znamená o půlnoci z 16. na 17.12. nebo ze 17. na 18.12.?
Ach ta čeština...:-))
If & 3♥
11.12.2003 8:31:15
Bivoji, jsi asi talent na focení, ale o tom tahle soutěž jistě není!:o) Ale jinak klobouk dolů jak ty tomu rozumíš!
11.12.2003 0:30:13
Na druhou stranu, teď jsem si prohlížela fotky a jestli opravdu budou vyřazeni všichni s víc jak třema fotkama, tak šance na výhru pořádně stoupla :o) Tipuju, že tak třetina příspěvků bude vyřazená... :oD

S.
10.12.2003 23:32:51
Jirko, a co když majitelé alb Rodinu nečtou, takže jim prvidla soutěže unikla? Jenom když přidávali fotku do alba, mohli si zvolit i soutěž, tak ji taky zaškrtli, za to člověk nic nedá, že jo... nemělo by se to omezení na tři fotky zobrazovat přímo v zadávacím formuláři (případně kdybys byl třeba šikovnej ;o) tak zařídit aby to víc jak tři fotky nepustilo...

S.
Zajda99
10.12.2003 13:46:26
Jenže toto není Foto Life. Alespoň doufám, že se ze soutěže nebude dělat soutěž ve stylu "Foto Life". Myslím, že na www.Rodina.cz jsou především milovníci dětí a rodin vůbec, a půjde spíše o ZACHYCENÍ OKAMŽIKU než o umělecké a technicky dokonalé dílo. Jenže to záleží na porotě. Je pravda, že tu tročku chybí, co vlastně bude "předmětem" hodnocení, že?
Jo, ty, co zařazují více fotografií...Nešlo by je vyřadit hned? Je těch fotek nějak moc...
5.12.2003 8:56:12
Originalita by určitě určitě většině fotek pomohla.
Ale mě se spíš nelíbí, že u většiny fotek nejsou repektována pravidla kopozice, mám výhrady i k technice a použitému materiálu.
Často je krásné miminko umístěno do středu obrázku, je využíván převážně barevný materiál i když by fotka byla mnohem lepší černobílá.
Děti často splývají s pozadím, určitě by fotkám prospělo je oddělit buď vhodným pozadím nebo hloubkou ostrosti, většina kompaktů má zabudovaný režim pro portréty, který nastaví clonu za vás.
Děti jsou často foceny s bleskem, který vypálí bílá místa na obličeji. Určitě by také by většině fotek prospělo lepší počítačové zpracování, upravit výřez, barvy.

Děti strašně rychle vyrostou, je to škoda, neudělat jim kvalitní fotky...a nemusíme být zrovna fotografové a mít drahé vybavení.
 Příspěvky 110 z 22 [Dalších 12 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.