| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Zlodějky s kočárky

 Příspěvky 110 z 255 [Dalších 245 >>]
MAARTYNKA
  • 
27.4.2006 20:14:47
PRO ANDREU: Souhlasím...tohle je asi první rozumný názor...
22.2.2005 22:42:25
Po přečtení názorů Simony a Lenky nemohu nereagova. Ani se mi nechce věřit, že někoho tak obtěžují kočárky s malými dětmi v obchodech a tramvajích. Minulý týden jsem byla upozorněna prodavačkou, že je do obchodu vjezd s kočárky zakázán, asi mi nezbyde, než chodit nakupovat jinam - ke konkurenci, jak už také logicky zaznělo v některém z výše uvedených příspěvků. Maminky s dětmi se bohužel bez kočárku neobejdou a podobní Simoně by si to měli umědomit! Nemáme to totiž vůbec jednoduché ani při vstupu na různé úřady, kam přece každý občas musí a někdy musím řešit bohužel i problém s nákupem potravin - pro ostatní tak banální záležitost, když do samoobsluhy s kočárkem nemohu a nákupní košík není přizpůsoben k posazení dítěte. Myslím, že naše společnost se zatím moc na naše nejmenší nenaučila brát ohledy.
Alča,Verča(21.měs.)
  • 
6.11.2004 13:37:27
To co tady píšete mi přijde divné. Já do tohoto obchodu chodím nakupovat dětské zboží už skoro dva roky. Vždy chodím dovnitř a nikdy mě nevyhodili. Naposledy jsem tak byla před 14.dny a v pohodě. Značky s kočárkem jsem si nikdy nevšimla,ale v pondělí se na to podívám...
Radka
  • 
9.7.2004 15:27:19
Víte kolik dnes stojí kočárek? Nechat ho venku nebo v autě je výzva pro zloděje vem si mě.....
  • 
20.5.2004 14:06:16
Jo, take znam jednu, ta dokaze najednou v kosiku pod kocarkem odvezt i dvoje baleni plenek. Dokonce to, co takto nakradla (mozna i stale krade i kdyz ted uz nejezdi s hlubokym kocarem, ale s golfkama - s opravdu velkym kosikem) rozprodavala po sidlisti. Protoze k cemu by ji bylo pet baleni bramborovych knedliku, ze. Vzhledem k tomu, ze jsou u nas v dosahu dve samoobsluhy, myslim, ze obzivu nema spatnou. Neodradilo ji ani to, ze uz ji i nekolikrat chytli.
Mysak, Janek a Tom
10.4.2004 15:39:11
Ziju taky v zahranici (USA)- prave kvuli takovym lidem jako je Simona a Lenka - omezencum a zabednencum, kteri jsou i ve vlade a vyhaneji mlade lidi pryc, protoze se o ne neumi postarat a naopak jim vse ztezuji a komplikuji. A jsem rada. Protoze kdyz to tady ctu tak je mi z toho spatne. Kdy uz konecne cesky narod zacne myslet? Myslet na ostatni lidi a nejenom na sebe. Lidi proberte se a pojedte se podivat jak se chovaji lidi k sobe tady. Mozna vas chytne inspirace nebo budete jen tise zavidet.
Mysak, Janek a Tom
10.4.2004 15:16:25
Pridavam se k Hance. Sam si vul. A korunovany!
Hanka + tříletý Honzík
  • 
9.4.2004 12:13:15
Vůbec není vůl, má úplnou pravdu!

31.3.2004 20:11:46
:o) Nedávno jsem vyrazila zkusmo s velkým kočárem metrem (normálně to teda nedělám ani omylem), připravila jsem se hned u prvních dveří... a po zastavení vlaku sám od sebe vylezl řidič a šel lidi na plošinu poněkud "provětrat" :o) Tomu říkám servis ;o)

S.
31.3.2004 18:08:32
Baro, :)))
situace v praxi ale neni zas tak hrozna...v supermarketu mi jeste nikdo nevynadal, ze tam jdu s kocarem. Zato v metru (na vyhrazenem miste pro kocarky!) se mi to uz stalo :((
 Příspěvky 110 z 255 [Dalších 245 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.