| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Když je dítě příliš „živé“ 1.

 Příspěvky 110 z 54 [Dalších 44 >>]
Dadka 44
22.5.2012 11:50:24
Dobrý den Vám přeji, krásný článek, mám také syna u kterého nám diagnostikovali ADHD již ve 3 letech, nyní má 5 let takže my i naše okolí už jsme se trochu s ním naučili pracovat. Chtěla jsem Vás poprosit nedoporučila by jste mi odbornou literaturu, která na Vás zanechala dobrý dojem? Děkuji Roháčeková D.
Simona
  • 
4.1.2011 21:45:05
Dobrý večer,čtu si Váš článek a chci Vás jen pochválit,jak jste to krásně zformulovala a plně s Vámi souhlasím!!!!! Bohužel to tak s okolím a lékaři je, ustavičně narážím a je opravdu těžké sehnat lékaře, který by se dítěti chtěl věnovat.
Pawlla
4.7.2010 19:49:27
Nejlépe Ti poradí,ten kdo dítě diagnostikoval(psycholog,neurolog).Můžeš kontaktovat PPP nebo SPC v místě bydliště.Za sebe můžu říct,křik ani bití nepomůže,hlavní jsou pevné mantinely a důslednost.
  • 
4.7.2010 18:05:40
chela bysom radu.mam 8rdceru ktora ma adhd a neviem si snou rady krikom a bitkou neuspejem tak preto vas prosim pomozte mi ako sa mam ja spravat k dietatu aku metodu mam zvolit aby bolo dobre.
Dáša, 3děti
  • 
6.5.2010 11:14:06
Díky,díky,díky!!!
Někdy je to fakt peklo!Syn má 9 let,začalo to nástupem do školky,po 1. třídě spec.školy nás pustili do klasické,je to děs,stížnosti na chování ze všech stran,vždy jsem ho vedla ke slušnosti,tak si nemyslím,že to je špatnou výchovou.S největší negací se setkávám právě od "vzdělaných"v pedagogice.Jen doufám,že se mi má snaha mu pomoci jednou v dobrém vrátí.
  • 
29.8.2009 19:05:27
Haničko dobrý den. Píšete to krásně. Líp bych to nenapsala. Možná, že s těmi stimulancii máte pravdu, ale než dát dítěti tyto léky, ohlídla bych se po tradiční medicíně. Ale rozhodně je to zajímavý pohled na výchovu dítěte. Bohudík nemůžu s Vámi souhlasit, že mám nemocné nebo vadné dítě. Nikdo není v dnešním světě zdravý, a pouze to, že nám nefunguje mozek tak jak by měl nedělá z mého dítěte nemocného člověka. S čím určitě souhlasím, že jej musím brát takového jaký je i s těmi výbuchy vzteku - jako celistvou bytost. Rovněž s čím se ztotožňuji - je pro mě má dcera dobrý studijní materiál, na kterém se učím celý život. -Sice nevím, odkud tuto větu máte - já ji četla v knize od Davida Grubera - Jak rozvíjet inteligenci svého dítěte. A je to to nejúžasnější, co jsem se kde dočetla - být manažerem svého dítěte. Tak se jinak mějte. A doufám, že jsem se Vás nějakým způsobem nedotkla. Přeji příjemný den.
Martina, 1 syn 3 roky
  • 
3.4.2009 20:10:06
Ahoj Janino, ctu tvou reakci a uplne jako kdyby jsi popisovala mou situaci. Uplne vse sedi, muj syn ma presne totez a i to s manzelem, prestehovani z mesta na vesnici. Skoda, pisu pozde, uz asi muj prispevek nebudes cist a tak aspon doufam, ze uz jsi ted spokojena a doma jste to zvladli. Ja bojuju, neni to lehke, ale stale verim.
Tak se mej,
Martina
Amelie a králíci
21.3.2009 13:36:05
Moc hezky napsané, děkuji.
Mám 2 ze 3 dětí s diagnozou ADHD a na 99 procent má tuto diagnozu i manžel.
Začátky byly těžké, ale teď už vím, jak na ně...spousta lásky a trpělivosti je to nejdůležitější.
Tereza
  • 
16.3.2009 17:05:17
Chtela bych se toho ADHD zbavit.
Tereza
  • 
16.3.2009 17:00:25
...
 Příspěvky 110 z 54 [Dalších 44 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.