| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ještě jedna možnost jak otěhotnět

 Příspěvky 110 z 898 [Dalších 888 >>]
  • 
17.1.2021 12:07:09
Už se někomu podařilo v roce 2020?
  • 
9.1.2016 22:19:26
dobrý den četla sem vas clanek a chtel sem se zeptát take se snazim o tehotbet a vubec se nedari jen tomu nechapu jak prstičkovát jak pritel domně strikne sperma to sí mam dat prsti do pochvi a stlacit smermu do dělohi nebo ják vím ze to je blbe muzete mi negdo napsat na muj eimal sarita0018@seznam.cz.. moc mne ten clanek.... zajima dekuji katerina~:-D
lucie
  • 
21.1.2015 20:28:23
Minuli rok jsem cetla vas clanek no ze zacatku jsme se snazily s pritelem o mimi a marne stojky nic ... Pak jsem si precetla radu od vas a do mesice jsem byla tehotna a ted mam mesic do porodu
  • 
25.10.2014 0:07:14
Přesně takhle se cítím i já, ale bohužel já mám sny jak se držím za bříško a ten nepopsatelný pocit, že tam to miminko opravdu je ~n~( a potom už se jen probudím a brečím. Nejhorší je opravdu ta věta NEMYSLETE NA TO!!!! nejde to a ještě víc to bolí.
  • 
13.10.2014 12:46:16
Přítelove sperma my vytekaji ven ? Myslis ze je neco špatně? :(
md18
25.6.2014 11:25:32
Tak jsem to včera zkusila, tak uvidíme zdali to vyjde. Držte pěsti
jitka
  • 
14.4.2014 9:27:31
nějak jsem to nepochopila mmůžeš mi to prosím napsat podrobněji děkuji
jitka
  • 
14.4.2014 9:27:29
nějak jsem to nepochopila mmůžeš mi to prosím napsat podrobněji děkuji
Martina
  • 
21.3.2013 13:02:14
Zdravím všechny, kdo se snaží založit rodinu. Nepatřím k těm, kdo by se účastnili jakýchkoliv diskuzí - vlastně tohle bude můj první příspěvek vůbec, ale mám takovou radost, že udělám výjimku.
Asi před měsícem jsem v rámci své pravidelné měsíční deprese (snažili jsme se o miminko asi půl roku) brouzdala po internetu a narazila jsem na tyhle stránky. O symptotermální metodě jsem věděla, nikdy jsem to ale nedělala. A protože moje deprese byla tenkrát hodně silná, šla jsem do sebe. Začala jsem měřit basální teplotu, sledovat čípek, koupila jsem si kyselinu listovou, vitamin E, Robitussin a přemluvila jsem manžela k prstíkové metodě. Protože byl stejně smutný jako já, souhlasil. A musím povzbudit všechny, co si o těchto metodách čtou, že to opravdu funguje!!! Jsem už třetí týden těhotná a deprese jsou pryč ~b~
Přeju všem snažilkám, aby se jim rychle zadařilo jako mně!
M.
Péťa Kučerová
  • 
13.3.2013 10:26:16
Ahoj, přidám svoji zkušenost.

7 měsíců jsme se snažili o mimi, dělala jsem si i ovu testy a nedařilo se. (Vím, žádná dlouhá doba, ale člověk začne pochybovat)Pak jsem si přečetla tento článek a namísto prstů mě napadlo, že by mohlo pomoci, že přítel zůstane uvnitř a trochu tam ty spermijky zatlačí :) .. vlastně je to na stejném principu. A zadařilo se hned :) Opravdu věřím, že díky této radě. Přeju vám, ať vám metoda taky pomůže k těhu:)
 Příspěvky 110 z 898 [Dalších 888 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.