| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Červený čaj je pro kojence

 Příspěvky 110 z 29 [Dalších 19 >>]
Jirik
  • 
1.3.2009 22:30:30
Zajimalo by me, jestli jste to nekdo zkousel namichat s formuli misto vody. Tento caj by mel pomahat proti vetrum. Tak me napadlo jestli se to neda namichat s formuli. Mate s tim nekdo nejake zkusenosti? Diky
Jirik
  • 
1.3.2009 22:20:33
http://redtea.com/Red-Tea-Rooibos/red-tea-rooibos.php
12.11.2006 22:23:02
Rojbos, ale vpohodě se dá v čajovně koupit jako červený čaj.
12.11.2006 22:21:23
rojbos, ale vpohodě se dá koupit v čajovně i jako červený čaj :o)
Martina
  • 
26.6.2004 16:10:13
Ahoj Mano,podívej se na www.zdravcentra.cz něco tam je o refluxu v gastroenerologii .
Martina
  • 
25.6.2004 9:53:29
Ahoj Mano,jestli by měl tvůj syn astma se dá zjistit spirometrií.U nás má kašel souvislost s astmatem.Vzláštní mi je jen to, že kašle hlavně v noci a reflux měl hlavně přes den.Po vysazení prepulsitu nás chtěli poslat znova na kontrolní vyšetření,ale naše doktorka se radila někde na semináři a tak nás zatím znovu neposlala.
Mana.
23.6.2004 8:18:34
Ahoj Martino, tak Alex to ma presne opacne, od narozeni reflux a na gastru rikaji, ze by z toho mohl mit astma. Alexovi prepulsid dost pomohl, co se tyce silneho zvraceni i kasle. Ted ho po 4 mesicich bude brat znova, tak doufam, ze ten kasel zmizi. Prokazali vam na ph metrii primou souvislost kasle s refluxem? U Alexe to bylo jednoznacny, jedina pricina kasle je reflux, alergicky nastesti neni. No ja doufam ze v 5ti letech bude mit uz po problemu, cekam ze z toho za chvili vyroste :)
  • 
22.6.2004 9:57:55
Ahoj Mano, můj syn byl na PH-metrii v 5 letech.Měl noční kašel ,který nepřestával ani po silných lécích na astma.Proto nás naše lékařka na alergii poslala na metrii a tam nám zjistili reflux hlavně přes den.Hodnoty ti přesně neřeknu,ale byly dost vysoký.Začali jsme brát prepulsid,ale zlepšení nic moc.Taky je dost zatěžující srdce taky určitě chodíte 2 krát ročně na EKG.Spojitost astma -reflux mi řekla doktorka na alergologii,hodně astmatiků má vyšší hodnoty na metrii.Před měsícem nám ho vysadila už ho bral 2 roky.
Mana.
21.6.2004 18:32:05
Martino, jak mas stareho syna a uz ho to preslo? Jake jste meli vysledky ph metrie? Me by to zajimalo pro porovnani jak silny reflux muze privodit astma. Alex se ted hodne rozkaslal, ale doufam, ze prestane, dnes zaciname znovu s prepulsidem. Kdyztak mi napis na email, je pod jmenem. (My meli 267 epizod a pres den 26% casu ph<4, v noci ale temer ok)
Martina
  • 
19.6.2004 14:48:43
Můj syn byl také na PH metrii a rok bral prepulsid .Musí jíst malé dávky jídla a často hlavně tuhou stravu.Jako malý hodně blinkal neustále všude a hlavně po jídle.V roce astma a ekzémy a noční kašle.Někdy za tím může být i potravinová alergie ,třeba na mléko .
 Příspěvky 110 z 29 [Dalších 19 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.