| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Bije? Tak to tě miluje.

 Příspěvky 17 z 7 
Lida a 2holky
15.10.2002 16:19:12
Pani Soukupova,

ja jsem take clanek moc nepochopila. resp. je mi jasne, ze basen pravdepodobne nejakym zpusobem popisuje pocity "zneuzivanych" zen, ale pokud chcete upozornit na problem zneuzivani, musite upozornit jasne a srozumitelne pro vsechny. Zneuzivane zeny obvykle nemaji dotatek sil postavit se proti zneuzivani, takze pomoci jim mohou ty zeny (muzi), kteri zneuzivani nejsou, ale tito lide nevi, o cem mluvite...... zaver " neoslovujete spravnou cilovou skupinu"!!! vasim clankem docilite pouze toho, ze ti, kterych se to tyka, se dostanou do jeste vetsi deprese a ti co jim mohou pomoci Vam nerozumi, co chcete.
Klara, vdana a bezdetna
  • 
31.8.2002 17:02:43
Vazena pani Soukupova,
nemyslim, ze by Katka nepochopila o co v clanku jde, myslim, ze je dnes kazdy informovan co se v nekterych rodinach deje. Spise si myslim, ze pripominku dost jasne neformulovala. Zda se a ja s ni take souhlasim, ze jste pani Soukupova k temetu nic noveho nepovedala, to, ze tady ten problem ve spolecnosti mame - vime, spise bychom asi uvitali navrhy na jeho reseni.
S pozdravem Klara
Jitka (2 kluci)
  • 
28.9.2001 8:03:20
Díky za všechny, co ještě nemají odvahu přestat šeptat. Snad si to lépe uvědomí Ti, kteří mohou a také by měli.
  • 
27.9.2001 18:11:02
Mila Katko, mimo jine prave pro takove lidi jako ty, jsem ten clnek napsala. Kdyz se to k Tvemu stesti nedeje Tobe, neznamena to, ze neni mnoho zen a deti, ktere potrebuji pomoc. A moje povidani se o takovou pomoc pokousi. Je treba o tom mluvit a psat.Je treba prestat mlcet.
Ty si opravdu myslis, ze Bily kruh bezpeci, ktery uz 10 let zprostredkovava obetem domaciho nasili fysickou i psychickou podporu si nekdo vymyslel "jen tak"? Ze neco takoveho v Cechach neexistuje? Podivej se na jejich stranky na internetu a budes velmi prekvapena.
Bily kruh bezpeci ma sva strediska mimo Prahy uz i v Plzni, v Pardubicich, Brne, Olomouci a v Ostrave.
A na nedostatek prace si opravdu stezovat nemohou, to mi ver. Vera S.
Hana
  • 
27.9.2001 10:34:42
Katko, tak to buď ráda že nevíš o co jde. Já jsem vím, kdysi jsem také šeptala.
Miška, 3 děti
  • 
27.9.2001 9:32:05
Já vím, že tento článek je reakcí na problém, který byl v jedné diskuzní rubrice. A ten, koho se to týká, určitě ví, o čem je ve článku řeč.
Katka,
  • 
27.9.2001 9:16:49
Vubec jsem tento clanek pani Souradove nepochopila a nechapu co se nam to tato pani snazi rict...
 Příspěvky 17 z 7 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.