| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Prkna, která znamenají svět

 Příspěvky 12 z 2 
Sharon
  • 
27.7.2001 13:27:28
Milá Věro,
s velkou chutí jsem si přečetla váš další příspěvek. A dovedu si představit úplně přesně, jak krásně to na vás působí a jakou radost z tancování Clarissky musíte mít. Moje dcerka už několik let tancuje rock´n´roll, a i když to je maličko o něčem jiném, i když na závodech panuje tvrdé konkurenční prostředí, i když nepatří k těm vyloženě nejlepším, i když naše trenérka je všechno jiné než Miss Michelle, přesto se mi tento druh tance - sportu moc líbí a každé závody, předtančení či jiné vystoupení si moc užíváme, dresy, líčení, zdobení, česání - to všechno k tomu patří a pro děti to je prostě hezká aktivita a velký zážitek, který se jim určitě jednou v životě zúročí...
Lucka, 29, bez dětí
  • 
26.7.2001 13:05:32
Bylo to moc krásne psaní, nikdy jsem nic podobného nezažila. Viděla jsem to jen v amerických filmech... Musí to být super zážitek. Přeji vám to moc a moc.
 Příspěvky 12 z 2 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.