| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Spát se nemusí, spát se může

 Příspěvky 110 z 26 [Dalších 16 >>]
Monika, Matýsek 6 měsíců
  • 
17.6.2007 20:26:01
náš šestiměsíční Matýsek také nespí v noci moc klidně a přes den spi tak půl hodky dopoledne a venku tak hodinku a půl (vyjímka je pouze pokud jsme po plavání, to potom spí i přes dvě hodiny). Asi tak před dvěmi měsíci se mi v noci budil co hodinu, probouzel se s hrozným pláčem a pomohlo jenom kojení. Taky jsem si myslela, že to jsou zuby ale zatím nám žádný nevyrostly. Asi tak před měsícem se jeho spánek o moc zlepšil. V půl osmý už většinou spinká (s usínáním nemáme žádný problém) a v noci kojím jenom jednou a potom až k ránu. Většinu se vzbudí tak kolem půl sedmé, ale za hodinku zase usne a vstáváme tak v devět. Ale máme ted jiný problém. Protože už se otáčí na bříško a když se v noci vrtí, tak se otočí a neví co má dělat a tak začne kňourat. Na bříšku spát bohužel neumí. Ale já mám postýlku přistrčenou těsně až k posteli, takže ho rychle otočím dám dudlík a spíme dál. Takže se aspon trochu vyspím. Někdy si jdu s ním lehnout i přes a dom. práce většinou dělám až večer usne.
Přeju všem maminám zdravá a veselá miminka.
Monika
karolina
  • 
5.10.2006 20:26:42
Myslím,že malé děti mají chodit spát podstatně dříve,protože noční spánek je hluboký a ve tmě,tvoří se při něm ochranný faktor proti nemocem např.proti leukemii.Za světla se tento faktor netvoří.

S pozdravem Karolina
karolina
  • 
5.10.2006 20:26:32
Myslím,že malé děti mají chodit spát podstatně dříve,protože noční spánek je hluboký a ve tmě,tvoří se při něm ochranný faktor proti nemocem např.proti leukemii.Za světla se tento faktor netvoří.

S pozdravem Karolina
martina, dcera Bára 3,5měsíce
  • 
25.2.2006 10:11:46
Terezo, Mileno, připojuji se, máme to samé. Spánek od 20 do 24hodin., poté probuzení, kroucení, pláč.....
taky nevíme, co s tím....
25.1.2006 10:22:34
?
Jana, 6-ti měsíční Honzík
  • 
12.11.2005 19:23:58
Zdravím, bohužel máme úplně stejný problém, přes den spíme už od dvou mesíců 3x (někdy 4x) půl hodinky. Večer usínáme mezi 18:30 - 19h a budíme se mezi 5:30 - 6:30. BOhužel od 23h se malý kroutí v postýlce, křičí ze spaní, pláče. Měla jsem pocit, že to jsou prdíky, ale teď se spíš myslím, že to budou zoubky (zatím žádný nemáme). Honzík je hodně aktivní a zvídavý a tak mám občas strach, zda ho nepřetěžujeme velkým množstvím podnětů. Doufám, že se to časem zlepší, prtože si občas ráno připadám jako zombie :-)
Milena (syn 6 měsíců)
  • 
11.11.2005 8:54:01
Ahoj Terezo, máme s naším šestiměsíčním synkem úplně stejný problém. Přes den spí přibližně stejně jako Vaše malá a v noci je to stejné přesně tak, jak to popisujete. Vůbec nezáleží na tom jestli má večer kaši nebo jen kojení, nebo jestli spí v postýlce nebo s námi v posteli. Prostě kolem půlnoci začíná noční kroucení, přetáční, pofňukávání a někdy i pláč ze spánku. Taky si s tím nevíme rady a jsme dost vyčerpaní. Doufáme, že to časem přejde samo a hlavně, že to bude již brzy. Některé děti to tak asi mají.
  • 
12.10.2005 7:41:43
Mám 6 měsičního syna poslední týden mi vuvec nechce spát přes den naspí tak hodinku a v noci mi knourá pláče někdy se probere a spát nebude a usne třeba nad ránem a v 6 hod má vyspáno mužete mi prosím poradít čím to muže být děkuji
Tereza Gardavska,6mesicuNATALKA
  • 
13.11.2004 11:20:27
Bohuzel i kdyz si ji vezmu do postele,tak je to stejne.Je klidnejsi,ze je u me,ale nejaky vetsi efekt to nema.
13.11.2004 11:18:59
U nás bolení bříška trvalo jen asi první 3-4 měsíce a tehdy pomáhalo vzít si dítě jeho bříškem na naše břicho. Asi jim pomáhalo to teplo. V posteli pak s námi už zůstali.
 Příspěvky 110 z 26 [Dalších 16 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.