| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Učitelskou profesi je třeba uvolnit zájemcům s nepedagogickým VŠ vzděláním

 Příspěvky 110 z 36 [Dalších 26 >>]
Zufi.
6.2.2019 18:44:56
~R^
Filip Tesař
6.2.2019 7:56:21
Jsi vzdělanej člověk, Zufi, určitě znáš Jeníčka a Mařenku, takže snad víš, co se má dělat s ježibabama!
Zufi.
5.2.2019 17:32:38
~:-D
Filip Tesař
5.2.2019 8:26:11
Nepeč na ni, je zoufale nedoceněná, všude byla, všechno zná, ale všichni na ni pečou, tak udělej dobrej skutek a napiš: "Milá Bobino, děkuji Ti za cenné připomínky. Nevím, co bych si jinak počala. Byl jeden pes, ten do pece vlez, tak tam vlez za ním a zavři za sebou dvířka. S úctou Zufi."
Zufi.
4.2.2019 19:33:39
Na moje hodiny se děti, obzvláš´t ty menší, těší. Nezdrhly by~t~.
To jen ty trpíš jakousi utkvělou představou, že blbě učím, ale kdy a kde jsi na to přišla? Nikdy mi neodpovíš, jen mě chceš naštvat, ale já na tebe peču~3~.
Filip Tesař
4.2.2019 13:21:51
Zdrhnout by chtěli i tobě, jenže ty bys je postřílela se slovy: "U boje se neutíká a kdo to zkusí, je zrádce."
Zufi.
3.2.2019 9:17:37
MMCH, mám aprobaci i na 3. st. (SŠ)
Zufi.
3.2.2019 8:18:04
Svobodně se vyjadřuj, jak je libo. Máme demokracii. Ty jsi exot. Líbí se ti to označení?
Zufi.
3.2.2019 8:16:47
Co konkrétně dělám špatně dle tebe? Ty jsi snad byla na nějaké mé hodině?
Učím zajímavě, vymýšlím různé aktivity, pouštím filmy, dělám pracovní listy, chodím s dětmi do muzeí, připravuji soutěže a projekty, nebo si prostě povídáme.
Děti mě mají rády (jasně, že ne 100%, ale to asi nikde nikoho).
Kde se vůbec vzala ta averze k mé osobě? Jak jsi přišla na to, že učím blbě? Nikdy jsi se nevyjádřila konkrétně. Co dělám v dějepisu či občance špatně dle tebe?
Bobo
  • 
2.2.2019 19:55:39
Bohužel, mohu se vymezovat zcela svobodně proti kterékoliv virtuální osobě. Která zde vystupuje pod názvem Zufi. Zufi není označení konkrétní osoby. Chybí zde jméno, příjmení, RČ, adresa. Tak, si můžeš jít stěžovat do sborovny. Pokud takový exot může učit, je to hodně špatné.
 Příspěvky 110 z 36 [Dalších 26 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.