| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Téměř každé šesté dítě sdílí své intimní fotografie a videa

 Příspěvky 110 z 15 [Dalších 5 >>]
Sadia
  • 
21.6.2017 0:18:46
Co to meleš? Jaká Lea? Ty jsi nějaký místní troll, který sem chodí urážet lidi, nebo máš problém sama se sebou? ~a~
Sadia
  • 
21.6.2017 0:07:21
Napsala jsem to, protože považuju za špatné aby kdokoliv komukoliv co omezoval, tím spíš, že je to člověk, ke kterému má dotyčný cítit nějakou důvěru. Jak můžu cítit důvěru k někomu, kdo mi sám dává najevo, že mě nedůvěřuje a považuje mě defakto za neschopného?
Filip Tesař
20.6.2017 10:43:18
Aha, díky ~x~
begonie
  • 
20.6.2017 9:19:03
Filipe, že tě to baví. Vždyť je to Lea, ta je tady svými pitomoučkými názory známá.
PS: a známý je i pokračování diskuse - teď se vyrojí její alternace a budou se jí zastávat a podporovat jí :-D
Filip Tesař
20.6.2017 9:06:55
Dospělí, ať ženy nebo muži, mají větší zkušenosti, přehled i možnosti zjistit si možná nebezpečí.

Reagoval jsem na příspěvek, jehož smysl jsem pochopil tak, že pokud omezovat internet dětem, tak rovnou taky třeba ženám. Myslím, že to druhý z prvníh nijak nevyplývá, viz moje první věta.

Je to takhle srozumitelné?
Sadia
  • 
19.6.2017 15:35:52
"Ženy nejsou totéž co děti"

A muži zase nejdou totéž co ženy. Nechápu co je to za argument?
Filip Tesař
19.6.2017 10:46:17
Ženy nebo třeba zrzaví nejsou totéž co děti. Děti třeba nenechám řídit auto nebo je nepustím bez dohledu do hlubokýho bazénu, a pochybuju, že se tím připravím o jejich důvěru.
Big Dad
18.6.2017 15:26:08
Přesně tak. Regulace a auditování je naprosto nevyhnutné pro děti, za které jsme odpovědni, a pak regulace pro dospělé (včetně sebe). Tzn. filtrování nevhodného obsahu, reklam, virů, malware, fingerprintingu, a osobních údajů (jako třeba maskování IP adresy). Ušetří se tím spousta problémů. Jednodušší občané ať si to dělaj jinak, klidne si rád o nich pak něco přectu v krimi rubrice.~l~
Sadia
  • 
18.6.2017 14:59:14
A já zase nechápu proč by měly mít ženy přístup na internet. Podle mě by tam měly (hlavně všechny agáty) trávit jenom přesně vymezenou dobu s povolením jejich manžela. Nebo nejlépe vůbec, manžel by jim stáhl co potřebují a jinak by wifinu vždycky vypínal.
  • 
17.6.2017 21:23:14
Tak já zase vůbec nechápu, proč dítě 6.....9 let a mladší mají volný pohyb na internetu a přístup na wi-fi. |Co potřebuje, tak stáhne rodič a pak wi-fi vypnout!!!!!!
 Příspěvky 110 z 15 [Dalších 5 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.