| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nevěsta na útěku? Ví proč!

 Příspěvky 110 z 14 [Dalších 4 >>]
Suza007
12.3.2015 12:41:58
Já pochybnosti neměla, prostě jsem byla zamilovaná a ze svatby nadšená. Nemyslím si, že mít pochybnosti je normální. Spíš bych to brala jako varování mojí intuice, že něco není v pořádku.
Irena
  • 
10.3.2015 16:40:39
Tvé děti se tím řídí :-))) víš to jistě? Moje máma si to taky myslela, no radost jsem jí nekazila.
9.3.2015 22:37:45
Já pochyby měla. Dokonce bych řekla, že jsem dostala varování shůry (nebo od šestého smyslu, chcete-li). Neposlechla jsem. A šeredně na to doplatila. Jsem poznamenaná na celý zbytek svého života, i když to navenek není vidět. A o dětech ani nemluvím. Ty si to také ponesou celý život. Rozhodla jsem za ně a špatně. :-(
6.3.2015 15:12:57
Tak já myslím, že by si zasouložila mnohem častěji - jenomže s partnerem, u kterého by věděla, že kdyby něco, tak je použitelný jako partner i jako otec dětí.

Zřejmě jsem velmi staromódní, ale vůbec si nemyslím, že by bylo v pořádku pouštět si do tak výsostně intimní zóny, jako je sex, člověka, u kterého už dopředu vím, že s ním "nemůžu počítat".

Samozřejmě že s trendem "nevím, co bude za měsíc, tak proč bychom si to nerozdali, však rozejít se můteme kdykoli" nic nenadělám, ale není to můj šálek čaje a potěšilo by mě, kdyby to i naši potomci měli podobně.
6.3.2015 15:09:18
Simčo,

já to tak taky měla a nelituju. ~x~
j.
  • 
6.3.2015 14:33:44
tak si představ, že já si myslím, že sex by měli mít až po svatbě - a žiju v prostředí, kde se tím hodně lidí (včetně mých dětí) taky řídí! :D
jentak
  • 
6.3.2015 14:18:51
No jo - jenže při Tvém heslu by si průměrná žena zasouložila asi tak 2x v životě - pokud by víc dětí nechtěla. Vlastně víckrát - když by měla štěstí a nezadařilo se to poprvé.
To jsou názory. Nevím, proč by neměli mít mladí sex, jak mohou vědět, co bude za měsíc či dva a dýl - tak to vypadá OK a rozejít se mohou kdykoli, ne?
5.3.2015 19:49:53
Jo, Maťo, on taky člověk v pětatřiceti asi lépe a rychleji toho partnera prokoukne, než zamilovaná šestnáctka. Já jen že mám okolo sebe ty "děti" 15-20 let a jak oni k tomu sexu přistupují mne troch děsí.....
5.3.2015 17:42:44
Simčo, ohľadne "spaní" je naozaj rozdiel byť "decko" pred dvadsiatkou, alebo byť zrelý človek, tam už sa na čakanie na romantiku až tak nehrá. Spaní s niekým nie je ukazateľom ničoho.

S mojim druhým manželom som spala strašne brzo (a z mojej iniciatívy, on by vydržal počkať). A sme šťastní.

Tým teda nedávam návod k nejakej promiskuite alebo nezodpovednému chovaniu, dala som to iba ako príklad z mnoha, že to može byť aj úplne inak.
5.3.2015 14:32:28
Já vím, právě to se mi moc nelíbí - ať už u cizích "dětí", které se tu okolo mne rojí na intru, nebo i u vlastních. Nevykládám jím to, určitě by si za mými zády řekly, že "baba má po sezóně a závidí", ale já to tak fakt měla už od mládí.
 Příspěvky 110 z 14 [Dalších 4 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.