| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Poprvé s dcerou ke gynekologovi

 Příspěvky 110 z 53 [Dalších 43 >>]
Ron
12.9.2018 14:26:18
Souhlas.
Ron
12.9.2018 14:20:43
Já bych tím dceru nenechal očkovat ani kdyby mi na stůl vysázeli 100 tisíc ( a ne abych za to ještě platil, nebo se radoval, že to hradí pojišťovna... )

https://ac24.cz/-/zpravy-ze-sveta/9152-vynalezkyne-vakcina-hpv-viry-obrovsky-podvod

http://www.protiproud.cz/zdravi/2092-poucny-pribeh-jednoho-boje-se-smrtelnou-nemoci-jak-se-chranit-proti-hpv-lez-a-smrt-jak-na-rakovinu-delozniho-cipku-recept-z-dob-prirozeneho-sveta-vratime-ho-do-hry.htm
X__X
17.5.2015 10:25:34
aby se nemohlo opakovat co? pokud jste dceru nechtěla nechat v nemocnici, neměla jste podepisovat souhlas s hospitalizací, případně pokud jste si hospitalizaci později rozmyslela, tak jste měla s lékařem podepsat negativní reverz - že vás lékař poučil o možných rizicích, a přesto si na vlastní zodpovědnost berete dceru domů. pokud s hospitalizací souhlasíte a dítě v nemocnici necháte, tak se předpokládá, že ho tam budou vyšetřovat. můžete si stěžovat na přijímajícího lékaře, že s vámi dostatečně neprobral plán péče. i když tedy na druhou stranu nechce se mi věřit, že byste dítě v nemocnici nechala jenom kvůli vyšetření moče - načůrat do zkumavky může i doma, já bych se zajímala, proč ještě tam musí zůstat, co s ní plánují. takže příště by to chtělo aktivitu z vaší strany - když lékaře neřekne sám, zeptat se. pokud se vám nějaké vyšetření nebude líbit, nesouhlasit s ním nebo jeho provedení podmínit vaší přítomností a přijít v době vyšetření za dítětem.
.kili.
17.5.2015 6:39:37
"dcera měla 14.náct let...bála se být v nemocnici sama.Zažádala jsem sestru aby dceru propustili s tím,že s ní ráno přijdem.Sestra toto odmítla a dcera
musela zůstat v nemocnici"

hospitalisace je podmíněna souhlasem, a to jak rodičů, tak i 14 leté dívky.
Souhlas lze kdykoli vzít zpět. Sestra není kompetentní propustit díte z lůžkové péče.
iveta
  • 
16.5.2015 23:37:44
Má dcera měla 14.náct let,když ji obvodní lékařka poslala do nemocnice s tím,že se jedná o vyšetření moče.Dcera plakala,bála se být v nemocnici sama.Zažádala jsem sestru aby dceru propustili s tím,že s ní ráno přijdem.Sestra toto odmítla a dcera
musela zůstat v nemocnici.V poledne mi dcera zavolala abych si pro ni přijela.
S pláčem mi oznámila co s ní doktoři dělali a to dokonce gynenekologické vyšetření,
bez svolení rodičú.Mohla bych prosím dostat odpověd´na koho se obrátit aby se podobná věc nemohla opakovat? Iveta.
Iveta čižmařová
  • 
16.5.2015 23:23:41
Má dcera měla 14.náct let,když ji obvodní lékařka poslala do nemocnice s tím,že se jedná o vyšetření moče.Dcera plakala,bála se být v nemocnici sama.Zažádala jsem sestru aby dceru propustili s tím,že s ní ráno přijdem.Sestra toto odmítla a dcera
musela zůstat v nemocnici.V poledne mi dcera zavolala abych si pro ni přijela.
S pláčem mi oznámila co s ní doktoři dělali a to dokonce gynenekologické vyšetření,
bez svolení rodičú.Mohla bych prosím dostat odpověd´na koho se obrátit aby se podobná věc nemohla opakovat? Iveta.
mmm
  • 
25.8.2012 15:41:41
Tak treba v Anglii jdou holky poprve k !obvodakovi! ve 25ti letech a to jen na preventivni ster z delozniho cipku, coz delaji opravdu diskretne. Ke gynekologovi je obvodak posle jen v pripade, ze maji nejake problemy. Antikoncepci predepise obvodak bez prohlidky a ZADARMO. Prohlidky nactiletych divek v CR mi prijdou uplne zvracene. Kazda rozumna holka si na gyndu prece zajde sama ve chvili kdy bud chce antikoncepci nebo ma nejaky problem. Nektere moje kamaradky mely hodne neprijemne zazitky. Moje mama byla nastesti rozumna a nechala to na mne. Jsem ji za to vdecna. Sla jsem sama, poprve v 19ti nez jsem odjela do UK kde uz jsem absolvovala nekolik dalsich (mnohem diskretnejsich) vysetreni.
Ellea
  • 
12.8.2012 10:18:02
Napadá mě řešení vlk se nažere a koza zůstane - dojít s ní na gyndu tak, jak se chodí s malými dětmi k zubaři - prostě se jen přijít ukázat, bez vyšetření si popovídat s lékařkou, ta by ji mohla poučit, jak pozná, že je problém, kdy má případně přijít, jak probíhá vyšetření, zkrátka navázat takový první kontakt.
No a slečna bude už v případě potřeby vědět jak a co. Nepůjde do neznáma.
štěpánkaa
11.8.2012 22:49:03
tak jo, každého věc~d~ mě by jako matku mrzelo, že jsem tam holku neposlala o rok dřív, když o té možnosti vím.... ~d~
Tulka.
11.8.2012 22:09:25
Štěpánko~6~,pravděpodobnost rakoviny dělohy u patnáctiletý holky je stejná,jako že ti spadne po cestě do práce květináč na hlavu.Přesto nevěřím,že budeš svoje děti nutit chodit preventivně v přilbě.Prostě...občas se stanou věci hodně nepravděpodobný a je blbost si myslet,že se tomu dá nějak zabránit.
 Příspěvky 110 z 53 [Dalších 43 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.