| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rakovina duše

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 99 [Dalších 69 >>]
agatkach
9.8.2010 13:53:40
Myslím, že pomoc trvalá existuje.~g~
agatkach
9.8.2010 13:51:07
Nedoporučujte věci,které na chvíli pomohou, ale pak udeří ještě větší silou!!!~o~
agatkach
9.8.2010 13:47:20
Kdyby jsem měla kontakt, ráda bych pomohla. Je hrozné, že je někdo tak necitlivý, že místo aby pomohl, tak ještě víc ubíjí. Nepochopím, že tohle může umocnit ještě vlastní matka.
Přeju, aby pisatelka měla v životě už jen štěstí, aby poznala i jinou stránku života!!!!~R^
9.8.2010 9:23:23
Mamčo a víš, proč to tvůj táta udělal?....můj si vzal taky život, protože trpěl takovými depresemi, že nepomáhaly ani léky...ale nezlobím se na něj, jen je mi hrozně smutno a líto, že jsem mu nemohla nějak pomoct...
klarissa
8.8.2010 22:27:54
nerada bych aby to vyznělo cynicky, ale zkusila jsi to, zprovodit se ze světa? protože já ano a ne jednou a jak vidno, nikoli úspěšně. Naposledy před asi pěti lety...... Pak jsem pochopila, že ani to není řešení - že se to nepovede zřejmě nikdy a já pokaždé skončím na JIpu a pak na psychiatrii a že to nechci...... že to, co jsem považovala za řešení, vlastně řešením není...... neříkám, že se mi ty myšlenky nevracejí, ale je to lepší.... znám ty noci, o nichž píšeš, a vlastně už je to docela dlouho, co jsem to zažila naposledy
jo, jasně, mám léky. těch se asi nezbavím. ale učím se žít "jinak"
protože o tom to je, žít jinak, tak, aby ses nevystavovala podobným situacím, které tě stresují
a prosím tě, to neměl být návod abys to zkoušela! stačí vědět, že jinému se to x krát nepovedlo
mati.h
8.8.2010 20:56:12
Vynikající nápad!~R^~g~
mati.h
8.8.2010 20:54:00
Ano, psychologové říkají, že někoho "vyléčí" až konfrontace se smrtí - přímé zažití.
Ovšem, každému se nemusí podařit vrátit se na zpět.

Tobě gratuluji, ale příště žádné "nehody"!~o~~x~~6~
mati.h
8.8.2010 20:50:48
Úžasná empatie!~x~
mati.h
8.8.2010 20:49:29
Nemá právo to udělat, život si sám nedal. Pokud existuje něco jako minulé životy, kdo ví, a kdyby i neexistovaly, určitě ta duše po takové smrti si to odtrpí. Nemusí ani v pekle, ale prostě odtrpí jakýmsi sebetrýzněním. Fyzickou srmtí totiž člověk nekončí.~s~
mati.h
8.8.2010 20:42:56
Adajdo, těžce jsem onemocněla, byla jsem velmi mladá, krátce vdaná s malých synkem. Bylo to šílené, nemohla jsem pár let ani pořádně vstát z postele, trpěla jsem nesnesitelnými fyzickými bolestmi. Po pěti letech mě už opustitly síly a také jsem si chtěla sáhnout na život. Manžel mě z toho ale vyléčil větami: "Život sis nedala, nemáš právo si ho brát. Co bychom tu my bez tebe dělali?" Jako čarovným proutkem mě tato slava z ničeho nic vyléčila i z myšlnky na ukončení života. Ještě dalších pět let jsem krutě zápasila se zdravím, ovšem už bez zlých myšlenek. Pak přišla léta, kdy jsem se začala hl. svépomocí, protože dr. to nedokázali, uzdravovat. Vše je o síle vydržet, makat na sobě a věřit, že jednou přijde doba, kdy se na vše budu dívat jen jako ne krutou minulost, ale už s úsměvěm z překonání.

Vynikající na psychiku jsou bachovy homeopatické kapky viz. www.bachovky.cz. Tam si vyber v SEZNAMU ESENCÍ nahoře až 6 bylin, napiš na kontaktní e-mail a domů ti přijde namíchaná tinktura. Nebo si kup přímo tinkturu Krizovou. Všechny bachovky se kapou následovně - 4 kapky pod jazyk při každém psychickém problému, i třeba 10 x za den.

Každý lidský život je zázrak. Když překonáš útrapy tvrdou prací na sobě, dostaneš velkou odměnu, ale nebude to hned!~x~~s~~;((
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 99 [Dalších 69 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.