| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku On a ona

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2128 z 28 
14.4.2010 11:05:05
Milý pane Nágle, zase jste mi udělal svým článkem radost. Tentokrát ale z jiného důvodu. S Vaším laskavým prominutím jsem včera všechny Vaše články z Rodiny překopírovala do Wordu a dnes jsem je tiskla. Jenže mi to vyšlo tak nešikovně, že bych měla na konci několik stránek prázdných a tak jsem se podívala, jestli jste dnes neposlal ještě nějaký článek, aby mi lépe vyšel počet stránek. A ono jo! Nechám ještě ty stránky svázat a budu mít dáreček pro prababičku mých dětí, která má dnes 89. narozeniny a nechce, abychom jí něco kupovali (prý už všechno má a nemáme si dělat škodu). Pevně věřím, že jí fejetony od Vás udělají radost.
Moc Vás tímto prosím o vydání knížky. Slibuju, že pak jí budu dávat dárkem v knižní a nikoli "samizdatové" podobě.~x~
14.4.2010 10:56:44
Někdo na různé definice mužství a ženství potřebuje výzkumy za tisíce, někomu stačí se kolem sebe dívat a VIDĚT...
Díky za hezké ráno.
sovice
14.4.2010 10:31:14
K první přestávkové kávě dnešní den jsem si přečetla váš fejeton.
Díky!
gaudí
14.4.2010 9:32:06
díky
stará Marie
14.4.2010 9:29:56
...že zatímco muži se starají o záležitosti strategického významu, globální oteplování, vynálezy posunující lidstvo k výšinám atd... v hodinách a dnech hlubokého zamyšlení a koncentrace na jeden problém, ženy se starají o každodenní přežití minutu po minutě sledujíce vždy všechny strany, ze kterých může co přijít, najednou. Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše.
A taky že je fajn, že tentokrát ty děti nic nepřejelo.
gaudí
14.4.2010 9:21:24
aha, dík
Grainne
14.4.2010 9:16:56
Až budeš básník, tak to pochopíš.~;)
gaudí
14.4.2010 9:09:26
copak tím chtěl asi básník říct?
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2128 z 28 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.