| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku On a ona

 Celkem 28 názorů.
 gaudí 


copak? 

(14.4.2010 9:09:26)
copak tím chtěl asi básník říct?
 Grainne 


Re: copak? 

(14.4.2010 9:16:56)
Až budeš básník, tak to pochopíš.~;)
 gaudí 


Re: copak? 

(14.4.2010 9:21:24)
aha, dík
 stará Marie 


Re: copak? 

(14.4.2010 9:29:56)
...že zatímco muži se starají o záležitosti strategického významu, globální oteplování, vynálezy posunující lidstvo k výšinám atd... v hodinách a dnech hlubokého zamyšlení a koncentrace na jeden problém, ženy se starají o každodenní přežití minutu po minutě sledujíce vždy všechny strany, ze kterých může co přijít, najednou. Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše.
A taky že je fajn, že tentokrát ty děti nic nepřejelo.
 gaudí 


Re: copak? 

(14.4.2010 9:32:06)
díky
 sovice 


ranní pohlazení 

(14.4.2010 10:31:14)
K první přestávkové kávě dnešní den jsem si přečetla váš fejeton.
Díky!
 Stáňa a dva kluci 


Jednoduše... 

(14.4.2010 10:56:44)
Někdo na různé definice mužství a ženství potřebuje výzkumy za tisíce, někomu stačí se kolem sebe dívat a VIDĚT...
Díky za hezké ráno.
 Rapiti 


Knižní vydání 

(14.4.2010 11:05:05)
Milý pane Nágle, zase jste mi udělal svým článkem radost. Tentokrát ale z jiného důvodu. S Vaším laskavým prominutím jsem včera všechny Vaše články z Rodiny překopírovala do Wordu a dnes jsem je tiskla. Jenže mi to vyšlo tak nešikovně, že bych měla na konci několik stránek prázdných a tak jsem se podívala, jestli jste dnes neposlal ještě nějaký článek, aby mi lépe vyšel počet stránek. A ono jo! Nechám ještě ty stránky svázat a budu mít dáreček pro prababičku mých dětí, která má dnes 89. narozeniny a nechce, abychom jí něco kupovali (prý už všechno má a nemáme si dělat škodu). Pevně věřím, že jí fejetony od Vás udělají radost.
Moc Vás tímto prosím o vydání knížky. Slibuju, že pak jí budu dávat dárkem v knižní a nikoli "samizdatové" podobě.~x~
 Kabuki 


Re: Knižní vydání 

(14.4.2010 12:47:39)
Souhlasím :-)~g~ Pane Nágle, opravdu to vydejte! Já bych si jich koupila tak deset, pro sebe, pro kamarádky, rodinným členům pod stromeček. Vaše texty jsou tak lidské, laskavé, veselé a vždy pohladí po duši. Uvažujete o vydání?
 Darka,4+1 
  • 

To je bezva nápad 

(14.4.2010 13:57:49)
a pan Nágl bude mít jistě pochopení...
Prababička mých vnoučat bude mít 81.narozeniny za 14 dní a cokoli jí dáme, pošle dál, protože ona přece nic nepotřebuje. Takže se dám do toho, ještě to i stihnu nechat svázat.
 Koloběžka 1. 


Re: To je bezva nápad 

(14.4.2010 14:58:12)
Já jsem vytištěné příběhy darovala k Vánocům babičce. Knihu bych koupila všem svým dětem jako dobrou zkušenost ze života.
 Sněhulka  
  • 

Re: Knižní vydání 

(14.4.2010 17:45:41)
...mozna blbej dotaz, ale jak se dostanes ke vsem clankum od jednoho autora? Tak casto sem nechodim a rada bych si precetla neco dalsiho od pana Nagla, kdyz to vsechny tak opevujete:), ale nevim, jak je tu vyhledat... diky za radu:)).
 Stáňa a dva kluci 


Re: Knižní vydání 

(14.4.2010 17:57:46)
Sněhulko, sice to není na mě, ale když si najedeš na hlavní stranu Rodiny, tak vpravo nahoře je nápis mapa serveru a do okénka pod ním si napiš Luboš Nágl nebo Nágl a dej vyhledat a vyjedou ti všechny články, jejich asi 43? myslím....
 Rapiti 


Re: Knižní vydání 

(14.4.2010 20:53:16)
vyhledávač jich našel víc než padesát

Dost bych stála také o to, kdyby pan Nágl častěji ve svých článcích zavzpomínal na dobu, kdy jeho děti byly malé. Určitě může veselé historky sypat z rukávu.
 Sněhulka  
  • 

Re: Knižní vydání 

(14.4.2010 21:56:49)
diky moc, jdu cist:))
 Binturongg 


Tenhle chlap mě vždycky potěší! :o) 

(14.4.2010 11:10:49)
Díky za článek a za to, že nejen koukáte a nasloucháte, ale i vidíte a slyšíte! ~x~ ~g~ ~:-D
 Věra,2 dospělé děti 
  • 

Muž:-)) 

(14.4.2010 11:54:31)
Pokaždé, když čtu nějaký článek od pana Nágla, říkám si, takového muže bych si tůze přála. Jenže, takoví se už bohužel nerodí, a ti, co už na světě jsou, jsou bohužel zadaní:-)))
 Petra Neomi 
  • 

k naštvání 

(14.4.2010 12:09:00)
Vždycky, když si něco takového přečtu, tak se naštvu, protože bych si hrozně přála, abych byla ten, kdo je tahán za rukáv, komu je při odchodu vnucena šála a ráno uvařeno kafe. :)
Píšu básně a řeším osud galaxií, tak proč musím, kurva, ještě myslet, jestli jsou zaplacené složenky, natankovaná nádrž auta a dítě ve školce.
No, možná si aspoň najdu nějakého dobrého agenta :D
 Šešule 


Re: k naštvání 

(14.4.2010 17:27:59)
~:-D~R^
 mellie 


Re: k naštvání 

(16.4.2010 16:15:12)
Petro už druhý den o tomhle Vašem postu přemýšlím a došla jsem k názoru, že by to bylo super, ale tak na týden. Nebo na měsíc. Ale pak by mi začalo vadit, že šála, kterou mi někdo vnucuje, je fialová, když já bych si radši vzala zelenou a tak podobně.

Nebo by mi to nevadilo, zvykla bych si na to, a za pár let bych s hrůzou zjistila, že vlastně nežiju život podle svých představ, ale představ někoho jiného.

O to spíš bych věřila, že když někdo rád rozhoduje o osudech celých civilizací, nerezignoval by na rozhodování osudu svého.
~;)
 Petra Neomi 
  • 

Re: k naštvání 

(19.4.2010 0:10:36)
No, v mé ideální představě by mi vždycky podali tu správnou :)
 Balbína 


radosti všedních dní 

(14.4.2010 12:36:22)
Hezké. Taky mám ráda radostné okamžiky všedního dne, ale neumím je tak hezky, poeticky napsat :-)
 1.3Magráta13 


Re: radosti všedních dní 

(14.4.2010 12:58:56)
Pane Nágle, chtěla bych umět vidět svět vašima očima. nebo spíš bych chtěla umět o tom tak krásně psát, protože těhle všedních maličkostí si všímám, ale unterperetovat tak poutavě nedokážu.
Myslím, že je vás na Rodinu škoda. Tohle by vás mělo živit.
 KKarolina 


Nádhera 

(14.4.2010 17:23:58)
pište,pište,pište a podelte se o to vždy s námi-jste užasný.~g~
 Matys2 


nuda 

(18.4.2010 21:53:03)
Asi jsem nějaká zatvrzelá, nebo nechápavá, ale tento článek mi nic neřekl. Podle reakcí čtenářek jsem se dovtípila, že autor je nějaký spisovatel. Musím se pak ještě jednou podívat na jeho jméno, abych si náhodou od něj nepůjčila či nekoupila podobnou kokotinu..
 bazilišek+7/97+1/08+4/10 


Re: nuda 

(20.4.2010 14:06:58)
Matys, jsi asi úplně zamrzlá, když ti tento článek nic nedal, pro mě to bylo docela silné čtení, tím spíš, když z toho vyplynulo, že šlo o malé děti.. článek je moc hezky napsaný a je fajn, že pisatel projevil své pocity..
 zuzzz 


Pěkný příběh... 

(20.4.2010 21:17:01)
Hezký příběh a pěkně napsaný, klidně by to mohla být povídka.
Mně se to moc líbilo. Navíc je to fakt výstižný...
 jana a dvě děti 
  • 

Re: Pěkný příběh... 

(20.4.2010 23:19:41)
je to nádherný, dojemný, až mi u toho vytryskly slzy... jak jsou ty děti bezbranné

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.