| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Je tu nějak mokro

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 20 
Magda
  • 
7.6.2000 18:44:41
ať to dobře dopadne a miminko se vykulí na svět v pořádku!!! Skoky, neprodleně podej zprávu, jesli přiletěl čáp nebo vrána:))
  • 
7.6.2000 18:18:16
Ahoj Kacko,
diky za Tvuj vyborne psany denicek, ctu ho pravidelne uz od zacatku. Mimo to, ze mame priblizne stejny termin (ja mam prvni tak za tyden), bude nase male taky E-miminko, protoze jsme se s manzelem seznamili pres internet.
Takze moc a moc drzim pesti, at se vse podari (je to teda napinave!).
Preji krasne a zdrave mimco a pohodu Tobe i Skokymu. A samozrejme se tesim na pokracovani denicku!

  • 
7.6.2000 17:31:05

Mila Kacko a Skoky,
preji vam nicim nezkazene nejkrasnejsi okamziky, o kterych ja s manzelem Tomem zatim jen sním.
S toskou zavisti vam preji vse nej..
Ela
Hanka,vdana,zatim bez deticek
  • 
7.6.2000 17:28:57
Moc drzim palce, aby to vse dobre dopadlo.Asi to ctu v dobe, kdy je uz mozna mimco na svete a jestli ne, tak aby to trvalo co nejmene.A Kacko, jak budes hned "fit" prosim o popis porodu...
Veronika, bezdětná
  • 
7.6.2000 14:37:30
Káčo, už dlouhou dobu jsem pravidelnou čtenářkou Tvých stránek. Jsou skvělý. Držím Ti pěsti a ať se miminku na světě líbí :o)
veronika,1 dcera + 41. tyden
  • 
7.6.2000 14:02:12
milá Kačko,
sleduju Tvoje příspěvky od samého začátku ....
Mám už čtyřletou holčičku, další miminko se mělo narodit 30.5. 2000.
Zatím nic ..... asi se snaží ještě trochu přikrášlit .....
Dneska ráno jsem opět zasedla k internetu a dočtu se, že ty jseš už na cestě do porodnice. Bohužel, já už si zvykám na přezdívku "slonice". V pátek 9.6. jdu na příjem do porodnice, aby našemu miminku trošku "pomohli" na svět.
Přeju hodně štěstí, sil a krásného a hlavně zdravého potomka .....
ahoj
Veronika
  • 
7.6.2000 12:33:04
Mila Kaco,

preju hodne stesti. Takze za chvili uz toho sveho broucka budes drzet v naruci. Preju Vam ze srdce, aby se narodilo krasne, zdrave a stastne miminko. Uzivejte si jeden druheho a mejte se krasne. Uvidis, jaky zazrak to je.
Prijima eMiminko darecky na privitanou? A na jake adrese?
Myslime na vas!!!!
Marcela
Marketa
  • 
7.6.2000 12:09:14
Mila Kaco a Skoky, i ja se pridavam s pranim hodne stesti. Snad vas do te vybrane porodnice vzali a miminko bude brzy na svete.
Takze Kaco drz se a at je to co nejkrasnejsi a Skoky, mohl bys nas, netrpelive ctenarky/ctenare, prosim co nejdriv informovat jestli pribyla do rodiny Natalka nebo Adamek?
Myslime na vas,
Marketa
Markéta, bezdětná
  • 
7.6.2000 11:52:12
Ahoj Káčo,
Tvoje stránky čtu pravidelně téměř od začátku a teď už to začíná být napínavější než detektivka: narodí se miminko dnes, nebo zítra, nebo za týden? Teď ke konci jsem byla na stránkách i 2x denně jen proto, abych něco neprošvihla. Doufám, že se všichni dozvíme něco nového co nejdřív.
Přeji hodně štěstí a držím Ti všechny palce.
Markéta
Eva, bezdětná
  • 
7.6.2000 10:38:38
Ahoj Káčo,
celé měsíce si pravidelně čtu Tvoje stránky. Každé ráno, když přijdu do práce, se hned dívám,jestli už není emiminko na světě.
Jsem zvědavá, jestli si zítra ráno přečtu, jestli je to Adámek nebo Natálka. Držím Ti palce, a těším se na fotku Vašeho miminka.
Ahoj Eva
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 20 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.