| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Je tu nějak mokro

 Příspěvky 110 z 20 [Dalších 10 >>]
Anežka , 3měsíční syn
  • 
13.7.2000 23:43:23
Přejeme Vám hodně štestí a aby Vás miminko nechalo v noci vyspat.
  • 
8.6.2000 17:06:32
Mila Veroniko,mej se take moc a moc krasne a drzim Vam palce.
Denisa
Darja, 22 týden
  • 
8.6.2000 13:29:38
Milí Skokánci přeji vám opravdu strašně moc lásky a štěstí (samozřejmě vám třem), ale věřím, že ho máte teď v náručí tolik, že už ho snad ani víc být nemůže. Byli jste báječní rodiče v očekávání a určitě budete báječní rodiče skuteční. Neváhejte ani chvilku a rychle dejte vědět, jak to celé probíhalo a jak se teď daří kompletní rodince.
Linda (bezdětná)
  • 
8.6.2000 12:40:48
Milá Káčo a milý Skoky

Vaše emmimino je pro mne a mého manžela velkou detektivkou, pokaždý týden jsem pravidelně četli, tiskly a debatovali o něm a čekali až se Vám narodí a ten čas již nastal tak jste se konečne stali mamkou a taťkou . Jsme rádi, že někdo jako Ty Káčo popisuje průběh celého těhotensktví. Bylo to velmi zajímavé a poučné doufám, že budeš v tomto tvém psaní dále pokračovat jsem s toho upřímně řečeno unešeni a pevně doufáme, že se dočkáme pořádných foteček Tebe Skokyho a Vašeho emiminka.

Moc Vám to přejeme a doufáme, že se v brzské době dozvíme zda máte Natálku nebo Adámka.

Mnoho gratulací Vám přeje


Linda
Martina, David 5 let, Míša 2
  • 
8.6.2000 11:50:40
Milá Káťo a Skoky,
I já bych se chtěla připojit ke skupince gratulantů. Touto cestou prosím sudičky, až se budou sklánět nad postýlkou vašeho malého andílka, aby mu přáli pevné zdraví, hodně lásky a štěstí, a třeba i půl království a prince či princeznu k tomu
Martina



  • 
8.6.2000 8:29:22
Tak ted uz muzu urcite gratulovat, uz mate urcite krasne miminko v naruci. Pravidelne sleduju novinky o eMiminku a to nejdulezitejsi mi vcera uteklo. Preji vam vsem trem hodne stesticka a hodne peknych spolecnych chvilek.
Uz se tesim na dalsi novinky !!
  • 
7.6.2000 22:32:03
Milí skokánci,
posilám Vám gratulaci k narození Vašeho děťátka. Vzhledem k tomu, že už je 22.30, předpokládám, že těžké hodinky jsou za Vámi a pevně věřím, že se Vám narodilo krásné miminko.
Ivana
PS : Možná se v Krči potkáme.
Katka( dcera 2 a půl,syn 6 měsíců)
  • 
7.6.2000 22:11:04
Držím palce, snad to už máš teď za sebou a v náručíkrásné miminko.Hlavně ať jste zdraví
a roste Vám pro radost.Brzo napiš,jak to dopadlo.
  • 
7.6.2000 21:40:16
Je to napinavejsi nez detektivka sledovat kazdy den jestli uz se nebo ne ... A dneska mile prekvapeni. Drzime Vam palecky a prejeme hodne sily, snad se brzo dozvime jak se ma vase mimco k svetu. Drzte se ! Lada, Davidek a INDY
Radka,syn 3 roky
  • 
7.6.2000 21:23:02
K počítači jsem se dostala až večer a hned otevřela tvůj deníček,abych se dozvěděla,co je nového. A ty už jsi v porodnici a snad už i s tím nejhezčím dárečkem v náručí.Přeji hodně sil do dalších mateřských povinností a hodně štěstí. :-)
 Příspěvky 110 z 20 [Dalších 10 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.