| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Čím chci být, až budu velká

 Příspěvky 110 z 188 [Dalších 178 >>]
9.11.2009 22:53:03
A to je mi čerstvých 37:-). Akorát ty prázdniny budu mít o kapánek delší (ještě sladkých 21 měsíců). Taky jsem vystudovala VŠ, sice jinou, než jsem původně chtěla - holt jinam než na práva mě nevzali:-)), vykonávala jsem celkem 7 let praxi ve státní správě, možná i vybudovala něco jako kariéru - v oboru o mě alespoň ještě během první RD celkem věděli, dokonce jsem si občas ještě přivydělala přednášením, ale po narození druhého dítka jsem už nějak úplně vypadla z oboru. Nejspíš nebude problém se vrátit, dokonce možná nebude problém ani s pracovní dobou, kolegové v práci byli moc fajn, ale - jednak se mi moc nechce vracet se do starých kolejí, po 7 letech to prostě už chtělo změnu - a jednak - cítila jsem, že mě práce uspokojuje asi tak na 50 %, a to se mi zdá málo. Taky pořád čekám, že se objeví nějaká zajímavá příležitost, nápad, a ono pořád nic:-( Nejhorší je, že od narození druhorozeného už nemívám večer na nic sílu, už i na ten internet chodím sotva jednou za týden...
9.11.2009 22:51:51
A to je mi čerstvých 37:-). Akorát ty prázdniny budu mít o kapánek delší (ještě sladkých 21 měsíců). Taky jsem vystudovala VŠ, sice jinou, než jsem původně chtěla - holt jinam než na práva mě nevzali:-)), vykonávala jsem celkem 7 let praxi ve státní správě, možná i vybudovala něco jako kariéru - v oboru o mě alespoň ještě během první RD celkem věděli, dokonce jsem si občas ještě přivydělala přednášením, ale po narození druhého dítka jsem už nějak úplně vypadla z oboru. Nejspíš nebude problém se vrátit, dokonce možná nebude problém ani s pracovní dobou, kolegové v práci byli moc fajn, ale - jednak se mi moc nechce vracet se do starých kolejí, po 7 letech to prostě už chtělo změnu - a jednak - cítila jsem, že mě práce uspokojuje asi tak na 50 %, a to se mi zdá málo. Taky pořád čekám, že se objeví nějaká zajímavá příležitost, nápad, a ono pořád nic:-( Nejhorší je, že od narození druhorozeného už nemívám večer na nic sílu, už i na ten internet chodím sotva jednou za týden...
Ecim
6.11.2009 16:51:14
Bellano, přesně tak! :-) Ať žije efektivita a produktivita ~t~
6.11.2009 16:25:37
Ecim, děkuju.
To je asi ideální kombinace. Když mě pomůže, že se vypíšu, a někomu jinému pak pomůže, když si to přečte :-)
Ecim
6.11.2009 16:13:01
Bellano, díky za odkaz, jsem ráda, že to nemusím nikde složitě hledat. :-) Mým koníčkem je literatura a díky Rodince si v poslední době dost rozšiřuji obzor :-).
Mně se na Tvých článcích hrozně líbí, jak vtipně a výstižně dokážeš popsat pocity, se kterými bojuje spousta lidí, ale neumějí to tak vyjádřit, a pak díky tomu, že ty pocity vidí tak pěkně popsané, s o to větší vervou pustí do řešení svých problémů ~z~. Alespoň takhle to působí na mě. Pokud jde o věci, které považuji za důležité, jsem až nechutně cílevědomý člověk ~t~.
6.11.2009 15:40:10
Ecim :-)
Objednat si můžeš jen jednu knihu, víc mi jich zatím nevyšlo. (Třeba zde: http://www.dobre-knihy.cz/detail-16349/agata-a-ja-chrastilova-gabriela.htm)

K těm zázračným účinkům... jo, někdy mám pocit, že žiju, abych ostatním lidem zvyšovala sebevědomí :-) Třeba by se toho dalo nějak terapeuticky využít ~t~
Ecim
6.11.2009 15:16:01
Bellano,Ermu Bombeckovou neznám, ale Betty McDonaldovou přímo zbožňuju. Jinak poslední dobou koketuji s myšlenkou, že si objednám nějakou Tvoji knihu, a mám pocit, že tato diskuse byla "poslední kapkou", která definitivně ovlivní mé rozhodnutí. ~t~~x~
P.S. A z Tvých vtipných článků mám nejraději článek "Máma, táta a sex". ~t~ Neuvažovala jsi někdy o externí spolupráci s nějakou psychologickou poradnou? Mám pocit, že by (NEJEN) tento Tvůj článek mohl mít na určitý typ pacientů přímo ZÁZRAČNÉ učinky. ~t~~x~~t~~x~
6.11.2009 14:55:05
Mám. Ale ještě radši mám Ermu Bombeckovou. Ta je dokonalá ~R^
A díky :-)
Ecim
6.11.2009 12:48:15
Bellano, také moc ráda čtu Tvé články ~z~~x~
magggi synáček z léta09
5.11.2009 22:41:47
Přečetla jsem i některé Tvé další článečky na Tvých stránkách - osvěžující a skvělé! Díky ~R^
 Příspěvky 110 z 188 [Dalších 178 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.