| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak jsme zapomněli křidýlka

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 23 [Dalších 3 >>]
Jana
  • 
21.8.2009 19:40:31
Zaujala mě poznámka že paní hlídala deku.
Minulý týden jsme se večer vraceli z koupáku na Kraví hoře v Brně. Seděla tam mokrá ubrečená holka v plavkách a byla naprosto zoufalá že jí někdo všechno ukradl(oblečení,boty,mobil,peníze,doklady).
Do té doby jsem si na věci na koupáku moc pozor nedávala, teď už budu.
madr
21.8.2009 19:26:18
Vlastně jsem se zapomněla podepsat - Markéta Drdová, autorka článku.
madr
21.8.2009 19:22:42
Synovi je 5 let a vody se nikdy zvlášť nebál. Teď ji miluje. Dcera (dnes 9 let) se do svých 3,5 roku vody bála hodně. Netlačila jsem na ni a vyplatilo se. Jedno léto se vše zlomilo - cachtala se na mělčině, pozvolna jsme přidávali. Brala jsem ji do náruče a chodila s ní, aby měla celé tělíčko ve vodě. Zalíbilo se jí to a dnes plave i skáče po hlavě. Mimochodem - syn se šipku naučil asi týden po svém plaveckém úspěchu! Do všeho jde s velkou vervou... A všem moc děkuji za hezké ohlasy!
21.8.2009 17:25:43
To je krásný, dojemný.... Připomnělo mi to historku, kdy manžel s tehdy 2,5 letou dcerou byl plavat a nechal jí skočit do hloubky, což hrozně ráda dělala...ovšem zapomněl jí nasadit křidýlka. Naštěstí vyplavala sama a hned na tátu spustila "Vždyť jsi mi nedal rukávky". teprve poté manželovi došlo, proč tomu dítěti trvalo takovou dobu, než se vynořilo.
Radka/04/06+12/07
  • 
21.8.2009 16:29:06
Bezvadný! KOlik malýmu je resp. bylo? Naše starší se vody bojí a je umění jí do hlubšího bazénu dostat a když, tak jen s tatínkem, k tomu má důvěru. Na kole se naučila jezdit za 1 den, všude vleze a vyšplhá, nebojí se ničeho krom tý vody. Máte někdo radu jak na to? Zase jí nechceme nijak dramaticky nutit, aby se nešprajcle úplně.
Bumbi&05,08,10
21.8.2009 14:45:35
ano, tak se skončilo i s plínkama a dávám vyčurat v noci... byla jsem sama doma, 8 měsíční těhupupek, syn 19 kg... Prostě jsem se na to vykašlala dávat ho o půlnoci vyčurat a dávat mu plínu. A ejhle! Synek se nepočural! Evidentně čural do plínky prostě proto, že ji měl ~t~ a jak ji neměl, vydržel to.
Aneka_
21.8.2009 14:14:35
položila na hladinu
Aneka_
21.8.2009 14:13:14
U nás stejně tak, jakmile se dcera začala potápět, tedy se na hladinu ponořila celá a neuvažovala nad tím, zda plave nebo se topí, ale přemýšlela nad tím, co vidí ve vodě, naučila se během momentu plavat. 1den a bylo po rukávcích~R^
21.8.2009 13:56:19
Dcerka se také letos naučila plavat pod vodou. Pořád zkoušela potopit hlavu s potápěčskýma brýlema až jsme ji najednou přistihli, že plave. Když jsme ji to říkali, tak o tom nevěděla :-) S hlavou nad vodou ji to zatím moc nejde :-)
Krásný zbytek léta všem
Blanka
  • 
21.8.2009 10:27:13
Taky mě takový věci dojímají. je to šikulka.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 23 [Dalších 3 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.