| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Chudáci bohaté děti

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 611 [Dalších 591 >>]
Milada.
11.6.2009 21:54:16
Jitko,
já to teda nechápu, co jste jako čekala? Jako tohle je net, dohledatelné je na něm všechno, co na něj někdo jednou zavěsí. Novinářka a neví to? ~d~
adelaide k.
11.6.2009 21:33:25
"Jen si dejte pozor, abyste někomu neublížily, někdy ta hra "na drsné holky" ubližuje."

Graine, což začít u sebe?



Možná opravdu žijeme v Matrixu, žažívám cosi jako deja vu... Ale to už s tebou pravda nesouvisí.
Jitka
  • 
11.6.2009 21:18:26
Nezlobte se, ale po té lavině nenávisti...nedivte se prosím, že své dítě raději ponechám v anonymitě.
Jitka
  • 
11.6.2009 21:11:06
Píšete, že se to tady děje hodně často. Hmmm...tak to potom jo :-). Mějte se krásně a díky
11.6.2009 19:09:14
Jitko, tohle je běžný rodinkový kolorit, každé písmenko se obrátí proti autorovi. Jen velmi málo vyjímek je ponecháno v klidu. Navíc téma bohatíxchudí je dost emotivní už samo o sobě, asi to ty rejpalky z nějakého neznámého důvodu dost žere~:-D. Taky mě vždycky fascinuje, jak je ten, kdo zmíní nějaký fakt nebo prožitek z tohohle světa hned označen za závistivce a obviněn ze všeobecňování "vždyť já znám jednoho boháče a ten je tak faaajn" a blabla...Některé zdejší dámy to věčný kritizování a odsuzování holt nadmíru baví. ~o~

Mně se článek líbil, bylo zajímavý z psychologického hlediska nahlídnout do jiného světa. Jasně, že nejde zevšeobecnit, že všichni pracháči jsou jak ti z článku, nicméně to bude zřejmě poněkud častější rys než v běžné populaci. Přece jen to bohatství vyžaduje dost času, aby se uhlídalo a rozšiřovalo. A když je manželka citově otupělejší, tak je to pak asi trága pro ty dětičky.
Tvoje horší já
11.6.2009 18:48:56
Jitko, buďte v klidu.
Tady se jenom napíše, co si jinak čtenářky myslí a nesdělí vám to. Berte to jako zpětnou vazbu.
Jitka
  • 
11.6.2009 18:44:12
Pro mě je to jedno velké poučení - od téhle chvíle si budu sakra dobře hlídat, kde bude můj článek z tištěného časopisu ještě použit. Doufám, že tady už ne. Nepřipadá mi zcela normální, že je až detektivním způsobem "odhalován" člověk, když rozebírat se tu má článek. Klidně unesu, když někdo napíše, že je to ptákovina, ale obouvat se do mě jako do člověka a mámy vymodleného dítěte - tak to už je trochu přes čáru. Trvám si na svém v názoru na ony obzvláš´t útočné dámy - myslím si, že jejich zázemí není v pořádku a proto plivou jedovaté sliny. Spokojené ženské tohle nedělají.
MiladaL, Johanka 27 M, Tobiášek 3 M
  • 
11.6.2009 0:58:27
Nejdřív mi připadalo, že ten článek je snad nějaká provokace, že to ani nemůže autorka myslet vážně. Koukla jsem se na internet - v článku Perfektní za každou cenu píše autorka hodně o sobě.
Jitka
  • 
10.6.2009 20:14:18
Někde v druhé třetině této maxidiskuze (bohužel to teď nemůžu najít) jsem četla, že se skládá širokánská rodina na to, aby mělo mé dítko na školné. To je sice velmi krásná myšlenka, ale realita je daleko přízemnější: na školné se skládáme dva vydělávající jedinci, jak už to tak v rodinách bývá: dva platy na školu, kroužky, lyže, moře, kolečkové brusle, rovnátka...Nejde o nic, co by muselo všechny ty svaté bojovnice nadzvedávat ze židle. Konkrétní pisatekce tímto odpovídám: A vy to takhle nemáte? To je mi opravdu líto - když se budete snažit, třeba to tak mít jednou budete...
Jitka
  • 
10.6.2009 18:34:39
:-) ehm
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 611 [Dalších 591 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.