| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Výlet i s kočárkem: Za pratátou Čechem

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1113 z 13 
6.5.2009 9:42:31
Tak už jsem se zorientovala, podívala jsem se do jiné mapy a už vím, že chyba je na mé straně. Ze Ctiněvsi jsem šla jen jednou, jinak to bylo vždy z Krabčic.

Tak se omlouvám za zmatky. ~f~
Lucie
  • 
6.5.2009 9:34:42
No, když půjdeš od Ctiněvsi po červené a dojdeš na cestu pod kopec, tak tam pokračuje červená a na ní se napojuje žlutá a ty dvě vedou do kopce po jižní straně a tamtudy nahoru je to pro kočárek nesjízdné, je lepší kopec obejít po normální neznačené cestě a s kočárkem vyjet nahoru po té hlavní dlážděné :)
6.5.2009 9:25:44
" vystoupit na zastávce Ctiněves (příjezd v 10:53), odkud vede červená turistická trasa k úpatí Řípu a dále až na vrchol - máme-li kočárek, bude však nutné na úpatí odbočit vpravo po již zmiňované neznačené cestě a dojít až na rozcestí nad Krabčicemi, kde začíná popisovaná asfaltová pěšina."

My vždycky chodíme směrem od Ctiněvsi a je to tam sjízdné i pro auta. Odbočovat ke Krabčicím? To slyším prvně.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1113 z 13 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.