| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Výlet i s kočárkem: Dolní Posázaví

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 25 [Dalších 5 >>]
jitka-j
2.5.2009 22:01:18
Můj syn má určenu diagnózu vývojová dysartrie, máte doma také dítě s touto diagnózou, co školní docházka, dokážete někdo poradit?
Děkuji jitka-j
Eliška, 2 děti
  • 
2.5.2009 21:35:16
Myslíte, že by se to dalo s dětmi na kole? Díky Eliška
Eliška, 2 děti
  • 
2.5.2009 21:32:42
Dovolená na kolo s dětmi je fajn na rozhraní Lipna a Šumavy: Nová Pec - Černý kříž - Stožec. Krásné cestičky,asfalt nebo udusaná hlína, nesmí tam auta.
Jezdí se tam na kole, bruslích apod.
29.4.2009 22:26:40
jinak autorka má můj obdiv- precizní popis výleru, jen houšť!!!!!~R^~R^~z~
29.4.2009 22:25:19
tak klasiku Posázavskou stezku/z Kameňáku do Pikovic, případně až do Davle/bych s kočárkem výrazně nedoporučila~Rv.možná s dobře odpruženým čtyřkolovým sporťákem. Několikery schody, úseky vysypané štěrkem, místy uzoučká stezka tak na projetí kola.Máme srub právě na jednom z těch romantických nepřístupných míst a po stezce nachozené nekonečné kilometry~g~Já začala šátkovat právě proto, že mě děsilo na Stezku s kočárem vyjet....
radule
  • 
29.4.2009 22:17:03
super, dekuji. jiz dlouho se tam opet chystame.
moc bych uvitala dalsi podobne prispevky na hlavni strane.
take bych ocenila tipy na vylet na kole (tedy dite na kole a rodic-zachranar pesky) idealne kolem 5km (max. 10km) :o))

Moncaka
29.4.2009 21:54:02
Díky za příspěvek. Podobné uvítám, i když s kočárkem už/ještě bohužel nejezdíme.
Po celou dobu čtení jsem měla pocit, že to znám a donutila jsem pohledat manžela a opravdu podobnou trasu (Záhořany - Davle - Záhořany) jsme jeli na kole. Fandíme geocachingu a sem nás zavedla cache Mokrý biker.
Cesta podél potoka je fakt kouzelná a na kole jsme ocenili i ty brody, kdy jsme netušili, zda na druhém břehu vyjedeme, či zda zapadneme mezi kameny do vody. V potoce jsme se i horkém létě vycachtali.
Těším se na další příspěvky, které zase pohladí na duši.
Petra, 3
29.4.2009 21:46:04
Přínosný, zajímavý a důkladně zpracovaný článek, tipů na výlety s kočárkem včetně popisů různých úskalí opravdu mnoho není. Pokud plánujete psát dále, stanu se vašich turistických příspěvků sběratelkou :) Ztrácíme totiž vždycky plánováním výletu půlku víkendového dne, moc tipů nemáme a ani nás to moc nebaví vymýšlet. Takže děkujeme a pište!
29.4.2009 20:00:56
Taky mě se článek moc líbí a určitě využijeme s rodinou více podobných- tak už se těším. Rádi chodíme do přírody, bohužel manžel i já nemáme rádi tu přípravnou fázi, kam a jak se pojede. Tak tohle je pro nás vážně dárek:-)
Lenka**
29.4.2009 19:43:40
je opravdu krásná, díky za dobrý tip na jinou trasu, než jsme absolvovali my před 14 dny. My šli z Kamenného Přívozu také do Davle, chodili tam taky lidi s kočárky, rozhodně bych se nevydala s hlubokým kočárem, ale s golfkami by to šlo velmi dobře. Příroda náadherná, chaty na neuvěřitelných místech. Protože mě dcera přiměla založit si společný blog, tak popis cesty i pár fotek najdete na http://turistka.blog.cz.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 25 [Dalších 5 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.