| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Hovory H aneb naše kakací peripetie

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 52 [Dalších 32 >>]
Monika, syn 4 r.
  • 
28.2.2009 20:26:07
Můj chlapeček je také enuretik - už tomu říkám takhle učeně, nastudovala jsem si to:)). V první řadě to neberu jako problém a tím pádem to neřeším (zatím). Tedy neřeším, vlastně řeším, protože synovi udělali odběr moči a krve na nějaké související testy a dále jsme byli na ultrazvuku močových cest a močového měchýře. Toto všechno bylo OK, takže nyní do jeho pátého roku věku vyčkáváme. Podle toho, co jsem si o tom zjistila a co jsem zkonzultovala s naší pediatričkou, je to tak, že se s tím v zásadě do toho pátého roku nic nedělá, u určitého procenta dětí je to prostě tak. S věkem procento klesá, i když nějaké to procento dospělých se pomočuje celý život. Režim nočního buzení v zásadě nic neřeší, kromě tedy suchého pyžama a postele - někdy:). Podle mě je to navíc dost drastické nejen pro dítě, ale i pro toho dospělého, který ho budí.
Nemá asi cenu se tady dále rozepisovat, pokud budete mít zájem, jsou dobré stránky www.nocvsuchu.cz, pokud neznáte. Tam je asi vše, co bychom o tom měly vědět, včetně např. možností léčby u větších dětí.
Monika, syn 4 r.
  • 
28.2.2009 20:13:08
Nevím, jestli máte děti, ale já z vlastní zkušenosti vím, že tato oblast (myslím vylučování) je u dětí docela podstatná. Taky nemám ráda hovory na toto téma, článek jsem jen prolítla a reakce na něj jsem vlastně taky pořádně nečetla, ale rozhodně nepovažuju maminky, které diskutují na toto téma za divné či deformované. Vám asi nikdy malé dítě nebrečelo bolestí bříška, přičemž se nemohlo vyprázdnit, že?
28.2.2009 13:37:39
Ahoj Hani,fantasticky vystižený článek.... jen tě ubezpečit,abys byla opravdu v klidu!!! Moje dcera Ela když byla plně kojená,nekakala i TŘI TÝDNY!!!!!!! takže plně chápu co prožíváš,já byla naprosto na nervy!!!
Zázvorka
27.2.2009 22:18:35
Hele, Svačinko a nejsi ty náhodou Svačínek -y- ?
majda pajda
  • 
27.2.2009 12:40:17
kvók kvoky kvók :-)Vůbec na takové servery svačinko nechoď, tady se jenom kvoká :-)
Svačinka
  • 
27.2.2009 12:35:29
Přišla jsem se podívat, o čem zase kvokáte.
Angretka
27.2.2009 12:19:05
Ale no tak Svačinko, tak copak děláš v kurníku????~j~
27.2.2009 10:17:38
Moje plnně kojená holčička kakala první dva měsíce každý den. Potom týdenní pauza byla úplně normální, dokonce několikrát pauzírovala 16 dní. Ale v žádném případě jsem jí nijak nepomáhala, s tím nesouhlasím. Byla spokojená, prospívala, bříško měla měkké. Po přidání příkrmů kaká každý den ~:-D Nikdy jsem si nepřipadala jako černá ovce, i když děti mých kamarádek kakaly častěji.
Svačinka
  • 
27.2.2009 10:01:11
Po přečtení článku a diskusí jsem pochopila, proč se ženským říká slepice. To nemáte nic jiného na práci než kecat o hovínkách? Vy jste fakt deformovaný.
Bumbi&05,08,10
27.2.2009 1:18:25
ne, i plně kojené děti mohou kadi 10x za den. Nebo 1x za 3 týdny. První plně kojené kadilo fakt 10x denně a pořádně, druhé stejně tak plně kojené kadí 1x za 3 týdny...

Věř mi, že ani jedno mi nepřišlo příliš normální a minimálně částečně jsem to prostě řešila.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 52 [Dalších 32 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.