| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rodili jsme v civilizované zemi

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 1075 [Dalších 1055 >>]
kili
  • 
15.2.2009 12:55:02
já takovou domněnku enmám a nic mne k ní ani nevede a ani jsem takovou domněnku nevyjádřil
Líza
15.2.2009 12:53:58
Podívej, Kili, vzhledem k tomu, že máš ve zvyku neodpovídat lidem, kteří se tě na něco ptají, nechápu, co tě vede k domněnce, že já budu odpovídat tobě.
kili
  • 
15.2.2009 12:51:30
nikoli, ale mám dojem, že jsem se ptal já Vás
Líza
15.2.2009 12:50:11
Kili, máš dojem, že jsem se tě na něco ptala nebo co?
kili
  • 
15.2.2009 12:49:23
když už ji teda tak poučujete, Vy máte dojem, že u plodu žádné dýchání není ?
Líza
15.2.2009 12:44:09
Malucko, dýchat asi těžko, dítě se poprvé nadechne až po porodu. Takže možná klesly ozvy a to samozřejmě zjistí asistentka i doma.
Beezi,V+J
15.2.2009 12:40:53
Malucko, opravdu si myslíš, že novorozené miminko nemá žádné další potřeby, než být najezené, čisté a v teple? :-O
15.2.2009 12:33:05
Můj syn by při porodu doma zemřel, protože přestával dýchat a jak by to porodní asistentka doma asi věděla? Museli přistoupit k rychlému císařskému řezu a malého jsem dva dny pouze kojila když mi ho sestra přinesla a žádnou psychickou újmu tím neutrpěl. Byl najezený, čistý a v teple. ~o~
Maru
  • 
15.1.2009 13:44:45
Chápu, že jste prostě v Rakousku měli mnohem vyšší procentu, že padnete do dobrých rukou (vlastně jste si je i předem vybrali, což je optimální). Jistě, že je v ČR spoustu maminek s porodem spokojených, ale je to hodně o štěstí, nárocích rodičů apod.
Nemohu srovnat porody u nás a v Rakousku,ale zdravotní péči jsem při operaci v Rakousku zažila a musím řici, že ač jsem měla v Čechách skvělou následnou péči v rehabilitaci ( dva týdny jsem ležela a pilně rehabilitovala na Malvazinkách k mé plné spokojenosti), tak péče v Rakousku, jemnost se kterou brali do rukou mou nohu po operaci zdravotní sestřičky, přístup anesteziologa, který ještě před operací za mnou přišel a vše velmi dobře a přitom srozumitelně vysvětlil i péče všech ostatních, nebyla jen péče dobrého personálu, ale byla to láskyplná péče na úrovni péče rodičovské.
Proto chápu rozhodnutí Vaše a Vaší manželky a gratuluji Vám k takovémuto rozhodnutí.
Mějte se krásně.
14.1.2009 11:39:08
Tenhle článek se mi moc líbil. Ukazuje, že se dá rodit i jinak, než je stále v některých českých nemocnicích běžné. Co se mi ale nelíbí je to, jak se tady do sebe navážíme. Proč? Tohle je diskuze, tady se má diskutovat, ne urážet nebo zesměšňovat nečí názory. Každý jsme jiný, každý máme jiné zkušenosti, každá jsme rodila jinak a v jiné nemocnici. Já po své zkušenosti znovu do stejné nemocnice tedy nepůjdu ani náhodou. Ano, najdou se osvícené porodnice, ve kterých se může (může, ne že se dá - to je něco jiného) rodit jinak než klasicky na koze s upevněnýma nohama a na které budete vzpomínat s příjemným ocitem. Ale rozhodně to nejsou všechny. Přeji vám šem krásný den.~s~
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 1075 [Dalších 1055 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.