| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co způsobuje bolest v krku?

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 20 
Stáňa
  • 
18.1.2007 21:31:24
Jak lze léčit spálový bacil ve vagíně???Děkuji
  • 
19.6.2006 9:09:32
Cesnak je dobry, ale pozor vsetkeho vela skodi.Pri predrazdeni sliznice v krku sa stav moze zhorsit a sucasne sa moze sliznica ciastocne poskodit.
Milada.
31.1.2006 13:25:18
Jitko,

ehm..mam opravdu pocit, ze jsi me radky dobre necetla. Vidis tam prosim ty ledviny a srdce?
Jitka, Dan (9/2002)
  • 
31.1.2006 10:54:38
Milado,
já přece vím, že homeopatii neuznáváš, proto Tvůj souhlas se mnou v tomto směru není ani možný :o). Osobně se mi také nelíbil přístup lékařky.
Milada.
31.1.2006 10:23:28
Jitko,

tak s tim rozhodne nesouhlasim. Predpokladam, ze se jedna o toho pyogena nebo jak se to presne jmenuje. Tam je potreba se toho zbavit, nebot pak to muze skoncit u toho pichani Pendeponu (tusim psala Lidka), pokud ATB nezabiraji, muze si telo zacit vytvaret protilatky na streptokoky v krvi, kde nemaji CO delat, ohrozuji ledviny a srdce!
Jitka, Dan (9/2002)
  • 
31.1.2006 10:14:54
Zuzi,
homeopatická léčba je dobrá volba, ale obávám se, že ne v rukou vaší paní lékařky. Překopíruji Tvůj příspěvek do diskuze o homeopatii, mrkni na reakce tady http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep.asp?z_podkategorie=no&id=1046
Lidka
  • 
30.1.2006 22:55:34
Přesně tak-souhlas s MIladou...Můj brácha coby dítě byl vždycky se spálou v nemocnici,kde mu ATB píchali injekčně-a já musela vždy povinně na výtěr z krku...
S ATB do školy-to je teda už co říct!!!!Asi bych neváhala a změnila MUDR,než bude pozdě!
Milada.
30.1.2006 21:58:30
No to snad ne! Dala ji homeo a s ATB ji poslala do skoly!! TO se mi opravdu snad ZDA!

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Moji kamaradky jedno dite melo toto a to druhe, zdrave NESMELO do skoly kvuli moznosti nakazeni.

Ja snad spim..



zuzana, dcera 6 let
  • 
30.1.2006 19:37:44
Zdravím všechny, kdo se zabývají streptokokama jako já. Moje pětiletá dcera dostala spálovou angínu, diagnóza byla jasná. Naše dětská lékařka jí nasadila homeopatickou léčbu, cucala jakési bonbony každou hodinu pět z různých krabiček. Je pravdou, že druhý den byla bez teplot a třetí bez bolesti v krku. Ovšem po kontrole po deseti dnech (sedimentace a výtěr) měla streptokoka v krku stále a ještě zvýšenou sedimentaci. Paní doktorka nasadila antibotika (prý už jako prevenci a řekla, že dcera může normálně do školy. Nevím, co si o tom mám myslet, protože ať se o té nemoci četla, kde jsem jen mohla, všichni varují před možnými riziky při zanedbání léčby a infekčností... Máte někdo podobnou zkušenost???? Díky
Zuzana
15.10.2004 15:41:07
Na bolest v krku se mně osvědčil tzv. Priessnitzův obklad - když mě začne bolet v krku, přiložím priessnitze a za dva, tři dny je po bolesti.
/Priessnitzův obklad uděláte tak, že na krk přiložíte mokrou látku (ne teplou ani studenou, něco mezi, příjemně vlažnou), na ni kousek igelitu a nakonec ovážete šátkem (suchým). Je to osvědčená metoda a běžně se používá i v klasické medicíně./

A kromě toho máme velmi dobrou zkušenost s česnekem - silným přírodním antibiotikem bez vedlejších účinků (odmyslíme-li si tu vůni). Při prvních příznacích (škrábání, knedlík v krku) je nejlepší cucat v puse stroužek česneku (několikrát denně) a občas do něj trochu kousnout a nechat šťávu téct do krku. Je to nejúčinnější způsob, ale pokud to někdo nezvládne, stačí udělat třeba silnou česnekovou pomazánku apod. (česnek zpracovávat pouze čerstvý, tepelná úprava antibiotické látky ničí).

(U citlivějších osob může česnek na lačno způsobit podráždění žaludku).
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 20 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.