| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Narostly nám chloupky dřív než je to normální

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 106 [Dalších 86 >>]
lenka h.
  • 
25.3.2008 15:27:50
Milé neznámé veselé přispěvatelky...

označení "nádůrek" jsem uvedla vzhledem k možné velikosti tohoto útvaru,ha ha ha... protože se vzhledem k stávajícím projevům předpokládá možná velikost cca do 5 mm ...a vzhledem ke krevním testům snad i "nezhoubná forma"... ha ha.

Okolo 10 roku je možné neinvazivní vyšetření u dětského lékaře, protože je dítě schopné dobře spolupracovat... :o))))))

Doufám, že i tato rozšiřující informace přispěje nadále k Vašemu obveselení.

Takže v případě, že by se tato diagnóza týkla Vašeho dítěte, tak si jipojmenujte jak chcete...stejně jako jsem to udělala já ...

... ha ha ha ...



Lenka H.




25.3.2008 12:43:24
Dobře, Marko, budu ráda. Před týdnem jsme byly na druhé odběry. Ty první rozbory byly nějaké složité, trvalo to asi 2 měsíce, než byly všechny výsledky hotové. Další výsledky budu mít kolem 10.dubna, tak nevím, zda už dr. udělá nějaký závěr...?
Pokud bys nechtěla svůj mail psát zde, napiš mi prosím, na můj.
Lenka H.
  • 
25.3.2008 11:42:24
Milá Marko,
děkuji Ti za radu.
Určitě vyzkoušíme.

Držím palce...



25.3.2008 10:54:42
Taky začnu tím "my" - já to tedy používám a říkám to zcela záměrně, protože to cítím tak, že jsme rodina, jsme matka a dítě, prostě to "my" je o určité sounáležitosti. To jen tak na okraj.

Katko, hlídala jsem v jedné rodině v Americe tehdy 4-letou holčičku. V té době dostávala už 2 roky hormonální injekce na zastavení puberty. Ve dvou letech jí začaly růst a hlavně bolet prsa, začalo se objevovat ochlupení a především začala mít nezvladatelné změny nálad - několik dní agrese, pak několik dní absolutní lítosti. Věřím tomu, že v tomto případě jsou hormony jediným a nejlepším řešením. Pokud by vaše dítě mělo tímto projít a vy byste ho nechala, osobně bych vás žalovala za týrání. Tuto holčičku hormony vrátily do normálu, dnes je jí 8 let a zatím roste a vyvíjí se naprosto normálně.
Zuzana, dvě vnoučata
  • 
25.3.2008 9:44:53
...já jsem to zpozorovala dokonce u syna v pubertě. Dcera naopak měla prsa malá - a má dodnes. U syna mě to trochu vyděsilo, ptala jsem se dětské lékařky, ta říkala, že to časem zmizí - a naštěstí to skutečně zmizelo.
Ilona
  • 
25.3.2008 8:00:43
Rozhodně bych se na to lékařky zeptala. Možná je divné, že si toho nevšímá ta paní doktorka sama. Jistě toho chlapečka prohlíží.
Marka
  • 
24.3.2008 23:39:08
JiBI, ještě mě napadlo, až budeš znát výsledky u té holčičky, tak jestli chceš, napiš mi to sem a já bych se mohla té naší léčitelky zeptat, co by poradila. Nebo bychom si mohly napsat na mejl, jestli by se ti to zdálo vhodnější.
24.3.2008 22:22:39
Dobře, to je pravda, díky za radu.
Janina
  • 
24.3.2008 20:42:25
Do hormonů bych nešla, je to velké svinstvo. Dnes už ani do antikoncepce, vím z vlastní zkušenosti, jaké má následky.
Marka
  • 
24.3.2008 10:55:36
JiBi, počkejte, až budete mít za sebou všechna vyšetření, v tom má Líza pravdu. Podle toho, jak výsledky dopadnou by bylo vhodné volit i bylinky. Když by chyběl růstový hormon, tak si myslím, že to, co pomáhá nám, by u vás účinné být nemuselo. My jsme do toho také nešli dříve, ale ze všech vyšetření se nikde neukázal žádný problém. A protože jsem se nechtěla zas až tak smířit s výškou našich dětí (hlavně dcery), tak až potom jsme hledali radu jinde. Ale naše léčitelka - bylinářka stavěla až na lékařských výsledcích.
Držím vám palce.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 106 [Dalších 86 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.