| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Narovnej se!

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 53 [Dalších 33 >>]
anielik
9.9.2007 15:04:21
nas caka skola az o rok a s manzelom sme sa bavili o tom ake je to zbytocne tie dosky na zosity. ake to bolo tazke. a tie vrecka na papuce a telesnu, neviem kto to vymyslel to nosit vo vrecku s tenkou snurkou. snurka sa nam vrezavala do ruky...des. tusim na skole kde asi bude chodit maly tam si nemozu nechavat ucebnice, lebo by ich niekto ukradol. to iste veci na telesnu vychovu a vytvarnu.
velmi ma prekvapilo ake tazke su tie anatomicke aktovky prazdne. 1 kg a este tam nic nie je. myslim, ze to bude mat pani ucitelka s nami tazke ked sa zacneme burit proti zbytocnym kravinam co si decka musia nosit so sebou do skoly. pripomenuli ste mi tie pismenka, no to bola dalsia kravina. som dufala, ze na to sa uz zabudlo. Ja si pamatam, ze cim sme boli starsi, tym sme mali tasky mensie. veci sme si nechavali tajne v skrini, dvaja sme mali 1 ucebnicu a tak. moj brat vychodil gymnazium s taskou co si odstrihol kusok z rifiel, zasil a dal nejake ucho a to bolo vsetko. v nutru mal 1 zosit. zosit bol zpredu matika, zozadu slovencina a ostatne predmety tak niekde medzi tym. no a dnes je z neho inzinier a nemyslim, ze by mu nejaka plna taska chybala :)
tak dufame, ze to ti nasi prvaci preziju a ze doba pokroci smerom k mensim taskam a nie naopak.
Lída+2
9.9.2007 14:50:11
Jo a pokud jde o váhu aktovky....o nejlehčí co vím je mipo batoh...0,95kg s anatom zády.-

Jinak jsem chodila co 14 dní na rehabilitaci se zády 1-8. třída. 2x za rok na ortopedii,ale učebnice jsem dvoje nikdy neměla...., že by mamka nechtěla se dohadovat se školou?:-(

A jak někdo psal. TAšku přes rameno jsem ráda už v pololetí v prváku vyměnila za batoh. a fakt jsem ráda, že to začalo být modní. strojnický tabulky nebylo nic lehkýho.
:-(((((((((((((((

Jinak mám kamaráda školníka a ten , když vyřadí učebnice tak mě zve a můžu si vzít co potřebuju. TAkže máme jakoby druhý učebnice.....(teda až tak nám nesouhlasí 1/4 s tím co má,ale to nevadí). Je z čeho opakovat.
A tuhle jsme byli ve sběrným dvoře a to jsem měli vydět ty hormady učebnic......
Lída+2
9.9.2007 14:35:13
Tak to jsi špatně vybrala školu. nebo jsi si buž dávno měla promluvit s účou!!!!
Luk je taky třeťák... a obsah aktovky-batoh TOBGAL( aktovka váží prázdná 1,05kg) na zítra. PEnál. MAlé desky v nich 2x notýsek a 3x sešity
velký desky v nich 1. díl prvouky alter
a 1. díl matiky Alter
¨ráno přihodíme svačinu a 3/4 litru pití.....těžký to není.

v první chodil běžně třeba ze školy a měl tam jen penál a velký prázdný desky a malý a v nich notýsek. úča jim úkoly značila zvýrazňovačem. úkolníček nepotřebovali.....
A domů netahali nic co nepotřebovali...časem začal nosit slabikář domů...., že se četlo.
Lída+2
9.9.2007 14:34:33
Tak to jsi špatně vybrala školu. nebo jsi si buž dávno měla promluvit s účou!!!!
Luk je taky třeťák... a obsah aktovky-batoh TOBGAL( aktovka váží prázdná 1,05kg) na zítra. PEnál. MAlé desky v nich 2x notýsek a 3x sešity
velký desky v nich 1. díl prvouky alter
a 1. díl matiky Alter
¨ráno přihodíme svačinu a 3/4 litru pití.....těžký to není.

v první chodil běžně třeba ze školy a měl tam jen penál a velký prázdný desky a malý a v nich notýsek. úča jim úkoly značila zvýrazňovačem. úkolníček nepotřebovali.....
A domů netahali nic co nepotřebovali...časem začal nosit slabikář domů...., že se četlo.
8.9.2007 19:39:24
Fispe, jo, sice tam nepůjdu zítra, ale jak jen to bude možné, zajdu si tam. Ostatně zádům jsme dávaly zabrat pěkných pár let a vzhledem k tomu, že chceme být aktivní..je musíme nějak potěšit, co?:-)
8.9.2007 19:39:18
Fispe, jo, sice tam nepůjdu zítra, ale jak jen to bude možné, zajdu si tam. Ostatně zádům jsme dávaly zabrat pěkných pár let a vzhledem k tomu, že chceme být aktivní..je musíme nějak potěšit, co?:-)
fisperanda
8.9.2007 14:14:59
Taky si říkám , že to nezní špatně.
Lizzie, jdem do toho spolu? :o)
7.9.2007 22:09:04
Mateřídouško, to vůbec není špatný nápad..dík:-)
mateřídouška
  • 
7.9.2007 21:34:48
co si takhle zaplatit individuální rehabilitaci přímo u fyzioterapeuta?
kolik ženskejch (páni prominou)chodí na aerobiky atd,jo je to dobrý se vyfunět, protáhnete se ale stejně pokud se přímo na vás cvičitelka nezaměří,můžete si špatným zapojování svalů (náhradní pohybové vzorce) cvičit to špatné např ještě více zatěžovat bederku při cv. na břišáky atd.
na většině ambulancí to jde akorát si to zaplatíte,ale máte to s vyšetřením svého pohybového aparátu,cvičení přímo na míru.....
Hana
  • 
7.9.2007 20:16:23
Tady vůbec nejde o velké aktovky ani o to jak jsou těžké. V každém případě musí aktovka dítěti na zádech správně sedět. To znamená, že popruhy musí být nastaveny tak, aby dítě když se narovná, nemuselo aktovku držet předsunutými rameny. Všimněte si, jak maloši aktovky na zádech nosí. Ramena dopředu, aby jim nepadala z ramen. Stejně tak i různé batůžky. I když je aktovka těžká, popruhy správně nastaveny, dítě táhne dozadu a tak chodí rovně.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 53 [Dalších 33 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.