| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Spála

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 32 [Dalších 12 >>]
verča
  • 
4.10.2008 18:21:54
je onemocněni spalou limitované věkem
verča
  • 
4.10.2008 18:21:50
je onemocněni spalou limitované věkem
Baterka
13.5.2008 8:38:23
Ahoj, zdravím všechny, co doma s dětičkama marodíte. Syn (4 roky) měl od čtvrtka teploty,ale maximálně 38, v pátek jsme šli k doktorce, udělala mu výtěr a v pondělí nám sdělila verdikt - SPÁLA! Hrozně mě to vyděsilo, protože jsem se s tím nikdy nesetkala ani v mém okolí. Syn měl čtyři dny teploty,asi půl dne byl tak lehce osypaný, nic ho nebolelo ani nebolí. Bereme druhý den antibiotika, dnes ráno si stěžoval na ouško a taky zvracel. Takže máme v chaloupce veselo. Čekám, kdy to dostane i dcera (2 roky). Bojím se moc komplikací,snažím se syna udržet v klidu, ale je to celkem nemožné :-)) Ještěže je ta televize a chvíli u ní vydrží sedět, jinak už nevím co za hry vymýšlet...
Přeju Vám všem hodně sil a brzké uzdravení!!!
  • 
12.5.2008 12:24:38
Ahoj, zdravím všechny co jsou s dětičkama doma se spálou. Před chvílí jsem se taky vrátila se synem od lékařky a máme taky spálu. Achjoo. A jak sem si tak o ní přečetla na netu je ta spála pěkná mrcha. Bojim bojim. ;o( Chudáci děti. Syn má vyrážku po celým hrudníčku, zádech a rukách a svědí ho . Teploty už mu naštěstí klesly tak snad zase nevyletí nahoru. Hlavně aby se nevyskytli nějaké ty komplikace o kterých se ve spojení se spálou píše. Jinak nějaká maminka tu psala že jí budou v práci milovat... Joo joo. Souhlasím. To mě taky. ;o( A ještě ke všemu je venku tak krásně a my budem zavřený minimálně 3 týdny doma...

A ještě mě tak napadlo nedostala některá z Vás maminek tu spálu od svého dítka, když s ním je pořád v kontaktu a je to infekční?
Eva, Jachym
  • 
23.4.2008 10:52:49
Ahoj, potrebuju radu zkusenych. Ceka nas ockovani na spalu, ale vy vsichni pisete, jak ji mate, tak nevim, muzete ji dostat i presto, ze jste ockovani? A jake ev. vyhody to ockovani ma? Diky Eva
Ivca a Dada
10.4.2008 19:45:30
Ahoj Moni, my rávě se spálou marodíme, sny v úterý dobral antibiotika a během užívání byl OK a léčil se doma, ve středu večer si začala stěžovat na hlavičku, že ho bolí a měl teplotu, dnes ve čtvrtek je opět čilý, ale když jsem mu koukala do krku měl tam pořád ty červené tečky, nevím zda to nějakou chvíli trvá než z krku mrzí, jak probíhala spála u vás? díky Ivča
Ivca a Dada
10.4.2008 19:44:56
Ahoj Moni, my rávě se spálou marodíme, sny v úterý dobral antibiotika a během užívání byl OK a léčil se doma, ve středu večer si začala stěžovat na hlavičku, že ho bolí a měl teplotu, dnes ve čtvrtek je opět čilý, ale když jsem mu koukala do krku měl tam pořád ty červené tečky, nevím zda to nějakou chvíli trvá než z krku mrzí, jak probíhala spála u vás? díky Ivča
Domča
  • 
3.4.2008 21:38:05
Teďka mi přišli na to, že mám spálovej bacil.... ne přímo spála.... nevíte někdo jestli se to a jak může vyvinout?
Bara, Nicolka
  • 
18.3.2008 9:44:28
Dobrý den,
nedá mi to a musím reagovat.
Proč jste vedla chlapce do školky, když o víkendu zvracel a měl teplotu?
- podle mne ( nechci být protivná ) měla Vaše první cesta vést k doktorce.
11.3.2008 9:14:07
Včera mi Simonka (3 roky) šla po 3 týdnech do školky, konečně se dostala ze všech nemocí, tak jsem se radovala, že by to mohlo chvilku vydržet. Bohužel nám bylo hned sděleno, že v naší třídě řádí spála a aby toho nebylo málo navíc ještě neštovice. Po 10 dnech užívání antibiotik má imunitu oslabenou, tak čekám, kdy se nemoc projeví a zas bude nemocná. Čím víc o spále čtu, tím víc mě to děsí. V práci mě budou milovat, ale co můžu dělat, školka dělá své. Než nastoupila v září do školky nebyla ani jedenkrát nemocná (rýmu a kašel nepočítám), tak teď si to vybíráme a já jen čekám, kdy to skončí :-D
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 32 [Dalších 12 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.