| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Spála

 Příspěvky 110 z 32 [Dalších 22 >>]
Lenka Krbcová
  • 
17.4.2016 20:22:18
To je problèm! Zítra měla jít do školy. 10 dnů Klacid, dobré výsledky krve a spála je zpět!!! Na pohotovosti - na infekčním dostala Cefzil. Měsíc absence ve škole, chodí do 1. třídy. Máte zkušenosti? Uvažujeme o změně pediatra, ale je to problém, nejsme novorozeně, aby nás vzali jinde!
ulina
  • 
30.10.2009 18:54:18
mám z toho úplně stejný pocit:)jako Vy,když se moje dcera necítí 100% a nebo dokonce zvrací, vždy si jdu pro "povolenku" k doktorce než jí odvedu do MŠ, také učitelka, dle mého, neměla dítě příjmout, když už věděla, že se spála vyskutuje
Jana
  • 
26.3.2009 19:14:38
Je mi 62 let a dnes mě doktorka řekla, že mám spálovou angínu. Nakazila jsem se zřejmě od vnučky. Dostala jsem antibiotika, je mi mizerně. Jana
eva
  • 
4.3.2009 12:04:23
Cist lidi,
ted sem prisel od doktora, mam spalu. je mi 19 takze to vekem omezeny asi nebude
Petra Táborská
  • 
27.12.2008 20:34:20
Zdraví Petra, jak si to tu tak pročítám, tak si říkám, že naše angína bude mít asi opravdu spálovej průběh. Začalo nám to v noci na Štědrý den teplotou, druhý den nás bolelo bříško a celý den jsme horečkovali, pozvraceli jsme se do papírů po rozbalených dárečcích, které jsme si vůbec neužili. Další den se nemoc jevila na ústupu, ale na Štěpána, kdy slavíme zrovna svátek, jsme se probudili s bolavým krkem a bílým povlakem na jazýčku. To už jsme vyráželi za paní doktorkou, ta se lekla zimnice a fialových nehtíčků a upozornila nás, že angína může mít spálový průběh. Vyrážku zatím nemáme, ale dnes už je jazýček červenej jako malina, horečky a zimnice nás neopustili, dokonce jsme zase zvraceli, téměř nic nejíme. Vzhledem k tomu, že jsme byli vloni o Vánocích taky nemocní (a to jsme si je letos chtěli tak užít v necelých pěti letech, kdy tak magicky věříme na Ježíška), tak si říkám, že do budoucna máme nemocné Vánoce snad vybrané. Opravdu ošklivá nemoc!!! ~:(
Michal, student
  • 
4.12.2008 13:11:46
Spála limitovaná věkem? Neřekl bych, moje princezna to teď chytla v 16ti... A když si čtu že všichni kolem 2-9 let, max takových 12... chjo... dva týdny v izolaci, nezávidím jí to...
28.11.2008 21:32:21
ahoj,
mé 20-ceti měs dceři dnes diagnostikovali spálu.
Kde jsme ji chytli netuším, mám ještě 5-ti letou dceru a ta je zatím ok.
Je to teda hodně náročné. Od včerejšího dne teplotuje nad 39, před tím byla 2 dny neklidná, ale připisovala jsem to rostoucím zubům. V roce prodělala neštovice, chytla je od starší dcery, ale neštovice jsou v porovnání se spálou lehký odvar. Ráno měla vysoké CRP-56, před 10-síti dny dobrala antibiotika kvůli zánětu průdušek, tak mě mrzí, že je zase nemocná, dostává pořádně zabrat.
Všem přeju brzké uzdravení.
S pozdravem Zuzka
Věra
  • 
26.11.2008 17:40:39
Mám teď se spálou doma 7mi letou holčičku.Jsou spály plné školky i školy.Maminy-hlídejte své ratolesti!U nás první příznak-bolest hlavy,bolení v krku,do dvou dnů zvracení a velmi vysoké horečky,únava,nechutenství.Asi po 3 dnech vyrážka.Ohlídejte to a při prvních příznacích utíkejte pro antibiotika penicilínové řady, ať se tělíčko nevyčerpává dlouho horečkou.Po vyléčení dlouhodobý klid!
  • 
6.11.2008 18:09:53
dobry večer,nepřeji nikomu aby jeho díte ochorelo touto nemocí,my se trápime již od pondelka 8lety syn se mi nakazil ve škole neskutečne trapenie dufam že mu neostanou nejake následky po nemoci
  • 
6.11.2008 18:06:17
vážení od ponděli proživame galeje 8lety syn mi touto nemoci ochorel nepřeji to žádnemu s vás co se tady o tom bavíte,spála je katasrof nemoc hlavně u dětí
 Příspěvky 110 z 32 [Dalších 22 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.