| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Můj životní příběh

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 73 [Dalších 43 >>]
  • 
26.9.2006 11:05:19
přeju ti moc štěstí, zasloužíš si ho :o))
  • 
26.9.2006 11:04:50
přeju ti moc štěstí, zasloužíš si ho :o))
Martina, Nela
  • 
22.9.2006 19:33:51
Zdeninko, děkuji za krásný článek a obdivuji tě jako člověka, co všechno jsi prožila a vzala si z toho všeho zlého to dobré, tak to opravdu zaslouží toho Oscara:-)) Hodně sil do dalších let..........
Trilli
  • 
21.9.2006 15:12:25
možná Tě to vůbec nezajímá, ale ten děcák v Husinci už není, chátrá a chátrá je to zbořenina. Na jednu stranu je škoda, že tu už není místo pro dětičky, které to potřebují, ale alespoň doufám, že se zborcením tohohle baráku se zbortí i všechno špatné v Tvém životě. A tak jako na jeho místě snad jednou vyrostě něco krásného, tak už jen to krásné poroste i v Tvém životě. Hodně štěstí.
20.9.2006 22:38:30
Ahoj, ano jsem z Kladna. Klidně mi písni. Tys adoptovala dcerku, tak to máš můj obdiv i dík! ;o)zdeninka.k@seznam.cz
Kristína
  • 
20.9.2006 9:18:55
Brečím tady jam muj šestiměsiční syn, moc moc držím palečky :-)
eva, dve male deti
  • 
19.9.2006 21:40:21
Ani nevim, jak jsem se k clanku vlastne dostala a precetla jsem ho doslova jednim hltem. Sama si nekdy o sobe myslim, ze jsem ten nejvetsi chudak na svete a ze vsichni okolo to maji snazsi. Ale jsem rada, ze jsou lidi jako ty a pripomenou nam zdravym a bezproblemovym, o cem ten zivot vlastne je a jak by jsme si vseho meli vazit. Drzim moc palce, at jsi porad takova silna a vse zvladas na jednicku s hvezdickou....:-)
Martina - 5letá a 13měsíční
  • 
19.9.2006 17:34:44
Přeji Vám do dalšího života už jen samé krásné prožitky a jen štěstí, protože jestli si ho někdo zaslouží, tak jste to vy. Smekám před Vámi, jak jste to vše zvládla a Váš příběh jsem obrečela.Nevím zdali bych měla tolik síly, aby mě to nezlomilo. Plně souhlasím s tím co napsala Pavla (první příspěvek) a naprosto se sním ztotožńuji. Mějte se jen a jen krásně.
18.9.2006 23:22:30
presne tak! :-)

taky mam na krajicku a jsem rada,ze to tak krasne skoncilo.mozna ze i diky prozite hruze a hlavne diky ni jsi dnes takova,jaka jsi a mas takove hodnoty,jake mas.a zaplat pan buh za to!moc lidi se dneska neumi radovat z "obycejnych" veci a spoustu aspektu povazuje za samozrejmost.dokud jim nekdo neotevre oci...diky,ze jsi mi je zase po dlouhe dobe otevrela..
N.
LUcka
  • 
18.9.2006 22:28:17
Smutný, i když na "závěr" šťastný příběh. Tak ať to štěstí nikdy nezkončí!
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 73 [Dalších 43 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.