| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Můj životní příběh

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 73 [Dalších 53 >>]
28.12.2008 14:11:06
K tomuto clanku mi dochazeji slova... Pri cteni (se slzami v ocich) jsem musela poradne pomuchlat sveho 17-ti mesicniho synka, ktery kolem mne pobihal a hral si. Jak muze nekdo nechat 18-ti mesicni robatko samotne... Vzdyt deti jsou to nejkrasnejsi a nejdrazsi, co v zivote je! Nemam slov k celemu clanku, je to dojemny pribeh. Nastesti s dobrym koncem.
Zdeni, vytrpela jste si vic nez dost, je to velmi smutne! Je vsak uzasne, ze jste se pres vse dostala tam, kde ted jste a ja Vam i Vasi rodine preji jen to nejlepsi, stesti, radost a hodne lasky! Zaslouzite si to!
28.12.2008 11:14:33
Píšeš moc pěkně a líbí se mi, jak to dokážeš brát s určitým nadhledem.
Je moc těžké překročit svůj stín a tys to dokázala.
Leona ,ZL,2dcery
  • 
4.1.2007 13:14:16
Článek se mi velmi líbil a jste šťastná žena, že vše dopadlo tak jak dopadlo..
Gratuluji a držím palce
29.12.2006 18:47:51
Neměla jsi zrovna lehký vstup do života a přesto vše jsi to zvládla myslím perfektně přeji do budoucna hodně stěstí
  • 
17.11.2006 22:05:24
Tvuj pribeh me strasne dostal, krasne a smutne napsany...nedokazu si to predstavit, ted mam kluka v brisku, a ze bych ho nekde nechala...jsi strasne silna slecna, ci uz pani...a drzim palecky, at Ti v zivote vse vychazi...
  • 
17.11.2006 22:05:19
Tvuj pribeh me strasne dostal, krasne a smutne napsany...nedokazu si to predstavit, ted mam kluka v brisku, a ze bych ho nekde nechala...jsi strasne silna slecna, ci uz pani...a drzim palecky, at Ti v zivote vse vychazi...
  • 
17.11.2006 22:05:19
Tvuj pribeh me strasne dostal, krasne a smutne napsany...nedokazu si to predstavit, ted mam kluka v brisku, a ze bych ho nekde nechala...jsi strasne silna slecna, ci uz pani...a drzim palecky, at Ti v zivote vse vychazi...
  • 
17.11.2006 22:04:41
Tvuj pribeh me strasne dostal, krasne a smutne napsany...nedokazu si to predstavit, ted mam kluka v brisku, a ze bych ho nekde nechala...jsi strasne silna slecna, ci uz pani...a drzim palecky, at Ti v zivote vse vychazi...
  • 
17.11.2006 22:04:24
Tvuj pribeh me strasne dostal, krasne a smutne napsany...nedokazu si to predstavit, ted mam kluka v brisku, a ze bych ho nekde nechala...jsi strasne silna slecna, ci uz pani...a drzim palecky, at Ti v zivote vse vychazi...
  • 
17.11.2006 22:04:10
Tvuj pribeh me strasne dostal, krasne a smutne napsany...nedokazu si to predstavit, ted mam kluka v brisku, a ze bych ho nekde nechala...jsi strasne silna slecna, ci uz pani...a drzim palecky, at Ti v zivote vse vychazi...
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 73 [Dalších 53 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.