| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Můj životní příběh

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 73 [Dalších 33 >>]
Kaca tehulka
  • 
18.9.2006 19:30:41
Zdeni, v tvém životě Ti přeji jen porozumnění, lásku a štěstí. To že Ti život nic nedal zadarmo je jedna věc, ale především si vážím, že jsi si vědoma všech těch, kteří Ti v životě pomohli. Do úzkých se může dostat v životě každý, ale co je důležité dokázat takovým lidem pomoci a ukázat jim pravou tvář života a je milé slyšet, že takové lidi v našem světě žijí.
Katka z Kladna
  • 
18.9.2006 15:29:27
Ahoj,
zaujal mě Tvůj dopis a protože jsi se zmínila o Kladnu, chci se zeptat, jestli tu bydlíš. Ráda bych viděla věc z druhé strany a mluvila s někým, kdo je adoptovaný, mám adoptovanou dcerku.
díky.
Lucka, Anetka+Adámek
  • 
18.9.2006 13:07:00
Ahojky, přeji tobě i tvým blízkým hodně štěstí a zdraví.
Jana a Honzík
  • 
18.9.2006 12:34:53
Láska je v životě to nejdůležitější a i když k Vám hledala dlouho cestu, tak ji nakonec našla. Užívejte si jí, opatrujte ji a rozdávejte. Moc Vám to štěstíčko všem přeji :)
18.9.2006 10:20:08
Milá Zdeninko,
připojuji se ke všem diskutujícím a smekám před Tebou...Nemá cenu opakovat vše, co tu bylo řečeno, naprosto souhlasím se všemi, co přejí jen to NEJ...a KRÁSNÝ A PROSLUNĚNÝ ŽIVOT CELÉ TVÉ RODINĚ
Radka
Emmča, 2 děti
  • 
18.9.2006 8:44:00
Děkuji za článek, slzy už jsem spolykala a možná se mi podaří i něco napsat. Jsi silná žena s krásnou duší. Přeji v životě už jen to dobré Tobě i celé Tvé rodince i všem blízkým, které miluješ. Hodně štěstí!!!!
anye.sa
  • 
18.9.2006 7:45:20
Jsi úžasná silná žena,moc Tě obdivuji a přeji Ti vše krásné,radostné a štastné.věřím že své děti max.miluješ a bueš je stále milovat.Každý Ti tohle musí přát a věř že každá špatná věc se každámu vrátí!!! S pozdravem Anye
Žaneta (dcera Maruška)
  • 
17.9.2006 20:27:08
Máte můj obdiv.
17.9.2006 16:02:24
Musím pochválit tento článek... Je velmi krásně napsaný. Já bych nedokázala napsat lépe. Vím jak moc bolí pubertální posměšky vrstevníku. Také jsem si užila své. Ale doufám, že Vy dáte Vašim dětem jen to nej. Přeji hodně štěstí pří výchově...
  • 
17.9.2006 13:38:17
Opravdu krasne napsane,pri cteni Vasi povidky jsem mela slzy na krajicku.Preji hodne stesti,hlavne zdrave deti a mnoho lasky.
S pozdravem Klara
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 73 [Dalších 33 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.