| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Den otců – dluh dobrým tátům a mužům vůbec

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 56 [Dalších 6 >>]
Martanek 1
  • 
16.6.2006 13:27:40
To je V
Martanek 1
  • 
16.6.2006 13:27:34
To je V
16.6.2006 13:27:14
Právě u nás to hlídá tatínek, já s tím mám problémy... Byla bych schopná zapomenout i na Vánoce :-)
neregistrovaný
16.6.2006 13:21:40
půjčování:
Většina žen a to i tady, si myslí, že dítě je jejich majetkem ( ony ho 9 měsíců nosily, porodily a jedine je "matku" dítě potřebuje) a tyto své děti otcům půjčují (ony to tak nazývají, já to jen převzal)když to uznají za vhodné. Tyto nedovolí jakékoli vměšování do výchovy "svých" dětí. Tyto ženy skutečně nemám rád.
napsal jste: Většina mužů má svátek denně. Možná bych jejich svátek přijala a oslavila tak, že se važně alespoň jeden den v roce postarají o své ratolesti a pak možná další rok jim děti ten diplom dají. Samozřejmně jsou muži, kteří si to zaslouží už letos, ale těch je bohužel pořád ještě málo. Škoda....

Tedy já to chápu tak, že podle Vás se "většina" mužů nestará o své děti ani jeden den v roce. A že jen málo z nich to udělala alespoň letos. Z toho zase vyvozuji VAši nenávist k mužum, kteří bydlí ve Vašem okolí.
Martina
  • 
16.6.2006 13:09:30
No, a jsme u toho. I když je tatínek mooooc dobrej, tyhle (ne)všední drobnůstky musí ohlídat, připomenout maminka.
Takže slavme otce, ale nééé za tu všední, drobnou, neviditelnou a přitom náročnou práci a péči, za kterou jsou (někde, někdy, když to maminka či učitelka připomene) slaveny maminky :-)))
16.6.2006 12:59:51
Naše dcera se narodila na den otců v neděli takže my o něm moc dobře víme a slavíme ho společně s jejímy narozeninamy a mužovými narozeninamy prostě mejdan.
Martanek 1
  • 
16.6.2006 12:55:28
Milý pane neregistrovaný, pokud máte dojem z mého příspěvku,že jsem typ ženy, která je feministkou, nabádá děti k nenávisti k otci a pod., tak se pletete. Spíše z Vás je cítit nenávist k ženám, které jak jsem pochopila bydlí ve Vašem okolí. Já jsem jen vyjádřila svůj názor a ten je, že ještě nějakou dobu potrvá , než my ženy tento svátek přijmeme bez toho, aniž by bylo nějake "ALE". Opakuji, je to škoda, ale je to tak. Ovšem je na každém, jestli chce slavit nějaký svátek nebo ne. Podle mně si mají partneři pomáhat a společne vychovávat děti a nemusí se slavit nic. A jen bych Vás chtěla poopravit, DĚTI se nepujčují, ony se vychovávají. To slovo je vážně hnusné. Zkuste příště použít jiné.
veronika, Martínek 11/00, Tomášek 4/03
  • 
16.6.2006 12:53:59
zkus to opačně, já to chci tak zkusit letos taky. Klukům řeknu aby namalovali obrázek tatínkovi a příští rok se s dostatečným předstihem zeptám tatínka, jestli už poradil klukům namalovat obrázek pro mě. A jsem zvědavá, jaký pro něj namalují a jaký pak s tatínkem vytvoří pro mě.
Náš tatínek je s námi moc rád, ale opravdu nemá moc času a nezlobím se, že mu občas něco připomenu. Snažím se připomínat s citem.
Karel
  • 
16.6.2006 12:53:03
Opatrně s tou statistikou,
já bych řek, že "statisticky" jsou chlapi, které popisuješ, v drtivé menšině.
Stejně jako babičky - znám bohužel většinu takových, které žádnou lásku nerozdávají, na vnoučata zcela kašlou, podívat se na ně nejdou nikdy, a když už si je "nechají přivézt", po hodině naznačujou, že už toho mají dost...
A taky bych si netroufl to zobecňovat.
marie
  • 
16.6.2006 12:25:45
Když bych se říila tvojí radou, nikdy bych nic nedostala:-)takhle to nefunguje, u dárků se nedá počítat s nějakou reciprocitou.
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 56 [Dalších 6 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.