| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Máme doma originál

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 90 [Dalších 60 >>]
14.4.2006 7:26:16
Omlouvám se - Pratchett jsem já:-) Na Rodince mě to občas přepne z uživatelského jména někam úplně jinam:-)
Pratchett
  • 
13.4.2006 21:58:13
Nechtěl jsem, aby můj příspěvěk vyzněl nějak negativisticky. Jenom jsem četl i názory, že Ti tu některé dámy autistické dítě závidí. Myslím, že není co. Například na Aple jsem si přečetl o Matějkovi (myslím, že se tak jmenuje). Když jsem viděl jeho kresby, byl jsem úplně paf - měl jsem zato, že je to génius a mít takové dítě doma je požehnání a že se s ním dá vyjít. Když jsem si pak četl úryvky z knihy, kterou přípravuje jeho maminka, moje pocity byly sice stále ještě pozitivní - ale je dobré vidět i odvrácenou stranu mince. Že autista není jen zábavný, vtipný a kreativní, ale také se občas ve společnosti chová...nestandartně, může trpět přílišnou vznětlivostí a já nevím čím vším ještě.
Jinak - děkuju za Tvoje články. Film studio blabla mě tak uchvátilo, že bojuju s chutí se k Vám rozjet, poznat všechny ty úžasě děti a jejich ještě lepší rodiče na vlastní oči a hlavně si s nimi něco zahrát:-)
Děkuju za Tvé články na rodině...a děkuju za to, že dokážeš mluvit krásně i o věcech, které zas až tak příjemné nejsou (krádeže, špatné návyky z dětských domovů...).
Máš velký dar, Maceško. Dar lásky. Málokterá matka by si ke svým dvěma vlastním dětem vzala...kolik už? Čtyři děti do péče, když počítám i Žanetku?
13.4.2006 20:35:18
Samozřejmě, že máš v mnohém pravdu, Vladane - ale není to vždycky tak? Aby si člověk mohl vážit toho pozitivního, milého, příjemného, toho, co nás obdarovává...aby to vůbec dokázal VIDĚT, musí být někdy i hůř.
13.4.2006 19:03:52
Ivo, Kamínky pro rodinu vydává Centrum pro rodinu, kontakt je na http://www.rodiny.cz/centra/brno1.htm.
Toranoko
  • 
13.4.2006 17:18:33
Ja se taky primlouvam za zverejneni obrazku....
13.4.2006 12:16:16
Milá Maceško,
ačkoliv tady popisuješ, jak je Michalka tvořivá, přísně logická a milovaná...a milující, myslím, že v některých chvílích Ti moc do smíchu nebylo. Přečetl jsem si Tvůj příspěvek na www.brno-apla.cz a musím říct, že např. z Tvého popisu "houpání pod dekou" a rozedranou kůží do krve...uchylování se do těsných prostor...se mi svíral žaludek a ty situace Vaší rodině vůbec, ale vůbec nezávidím. Určitě jste se s Michalčiným postižením či darem, podle toho, jak se na to člověk dívá, vyrovnali skvěle...ale myslím, že Vám není vůbec co závidět - lze pouze smeknout a popřát pevné nervy.
13.4.2006 11:41:44
Opravdu moc krásný článek,který mně pohladil po duši.Přeju vám s Michalkou i s ostatními dětmi hodně štěstí.
Iva
  • 
13.4.2006 10:05:34
Macesko, prosím, není možné zveřejnit článek z Kamínků pro rodinu, také na internetu ? Myslím, že nejsem jediná, kdo by si ho moc rád přečetl. Příp. prosím jak si lze obstarat tento časopis.
Díky
PajaMM
12.4.2006 20:19:31
Lei,

vubec neni zac!!!
Lei
12.4.2006 20:16:52
dekuji za radu, vcera jsem si uvarila caj, sedla a cetla a cetla...a fotky vsech deti to skvele dokreslily. Macesko, knizka pujde na dracku :)
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 90 [Dalších 60 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.