| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Deník koule - začátek

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 442 [Dalších 422 >>]
  • 
26.9.2005 17:37:17
Gratuluju, snažím se brát těhotenství se stejným smyslem pro humor a načínám ten 9. měsíc, který v článku chybí. Taky bych se mohla rozepsat, ale dáma, která článek napsala se úkolu jistě zhostí líp. PS:Zase jsem se jednou od srdce zasmála. Zdravím Lenka
ZUZA ( 5 roků + 17 týden )
  • 
26.9.2005 11:18:24
Mě osobně článek potěšil,nemám ráda nabubřelé řeči o daru.Asi se na mne maminy sesypou,ale každý tvor na zemi se rozmnožuje a bere to jako přirozenou věc. A já taky. Nikdy bych nikoho nesoudila,že z toho není úplně udělanej. Nejsme každý stejný. Čekat dítě je jen začátek toho,co přijde potom a myslím si,že málo mamin si mezi sebou vykládá,jak výchova dítěte do dospělosti je velký dar.
Iva
  • 
24.9.2005 6:34:37
Irčo, a musíš tu svoji nechápavost hned ventilovat? Navíc třeba někdy pochopíš:-)))
Článek je moc pěkný a že jsem nezažívala přesně to, co autorka? No a co, a navíc je tu přece nadsázka!
Kromě toho, co nebylo může být! Já teď čekám třetí dítě, a pokaždé to bylo úplně jiné!! Váhový přírůstek byl pokaždé stejný,ale jinak...Třeba u prvního jsem o bříšku taky ani nevěděla, zato teď se nemůžu ani otočit na posteli abych nehekala, a to mi zbývá do porodu ještě víc jak tři měsíce!!!(boty se zavazováním jsem už vzdala dávno). Přitom i velikost bříška není o moc jiná, jen ty pocity! Milování jsem taky napoprvé mohla pořád, napodruhé nesměla vůbec a dnes můžu, ale ne a ne aby se mi chtělo:=)))...Prostě život je pestrý:-)))
Těhotenství považuju za nejkrásnější období v životě, užívám si to moc a moc, jsem šťastná. A tak to cítím i z článku. Moc mě pobavil.
Jana
  • 
23.9.2005 22:50:49
No mverco, dobrý.
Ono jaksi tří a vícekilový tvor, když se tlačí ven otvůrkem o průměru deset, dvanáct cm občas něco natrhne, může se tam skřípnout a bolí to někdy hodně.
Prostě porod.
Uzpůsobeny na to ženy jsou, ale neznamená to, že to vždy jde hladce.
Kdyby na to nebyly stavěný, tak nerodějí.
23.9.2005 22:50:25
Ahoj Essi,

napsala jsi pěkný článek, mě moc pobavil a ztotožňuji se s tvými pocity. Termín porodu mám 7.11. Jsem na tom stejně jako ty. Na toho malého tvorečka se strašně těším, ale to těhotenství je pro mě utrpení. Šíleně mě bolí záda a moje miminko mi strašně tlačí na žebra, takže sedět déle jak 10 minut je pro mě k nevydržení a je mi to opravdu nepříjemné a nezmění na tom nic ani fakt, že mi tyto bolesti způsobuje moje miminko, které už teď miluju. Prostě to bolí a nevidím na tom nic hezkého. Pohled do zrcadla každé ráno mi zkazí náladu :)) Vůbec bych se nezlobila, kdyby celé těhotenství trvalo 1 měsíc. Taky mě přivádí k šílenství když někdo v mém okolí vypustí, že ženy jsou k těhotenství a porodu uzpůsobené. Co je to za blbost? Proč nám teda praská kůže na břiše? Proč se u většiny porodů provádí nástřih hráze? To mi vůbec nepřijde přirozené. Pokud jsme k tomu uzpůsobené, proč to prostě neprobíhá bez komplikací?

Verča
23.9.2005 22:46:48
Ahoj Essi,

napsala jsi pěkný článek, mě moc pobavil a ztotožňuji se s tvými pocity. Termín porodu mám 7.11. Jsem na tom stejně jako ty. Na toho malého tvorečka se strašně těším, ale to těhotenství je pro mě utrpení. Šíleně mě bolí záda a moje miminko mi strašně tlačí na žebra, takže sedět déle jak 10 minut je pro mě k nevydržení a je mi to opravdu nepříjemné a nezmění na tom nic ani fakt, že mi tyto bolesti způsobuje moje miminko, které už teď miluju. Prostě to bolí a nevidím na tom nic hezkého. Pohled do zrcadla každé ráno mi zkazí náladu :)) Vůbec bych se nezlobila, kdyby celé těhotenství trvalo 1 měsíc. Taky mě přivádí k šílenství když někdo v mém okolí vypustí, že ženy jsou k těhotenství a porodu uzpůsobené. Co je to za blbost? Proč nám teda praská kůže na břiše? Proč se u většiny porodů provádí nástřih hráze? To mi vůbec nepřijde přirozené. Pokud jsme k tomu uzpůsobené, proč to prostě neprobíhá bez komplikací?

Verča
PajaMM
23.9.2005 11:11:48
Ireno (snad se nepletu:-) ),

gratuluju k uspesne registraci!!!

Hezky den!

D.
Gerberka
23.9.2005 10:38:32
Ahoj Katko,

v čem jsem hustá? Prosím, přečti si nějaké další příspěvky. Samozřejmě že jsem byla těhotná, mám pětiletého syna, měla jsem (díkybohu) pohodové a klidné těhotenství :-)).

V čem jsem sobecká? Proč je můj chlap "chudák"? - to by mě fakt hrozně zajímalo. Jako v čem? Mám strašně hodného a šikovného manžela a samzřejmě byl se mnou i u porodu, takže nerozumím, v čem by měl být "chudák".

Ahoj a zdravé miminko

katka+34tt
  • 
22.9.2005 21:17:04
Ireno,nerada bych Te urazila,ale jsi fakt husta a asi dost sobecka..chudak Tvuj chlap!Nejsi sama tehotna a vis co,radeji se nevyjadruj!Vy ostatni kterym je tak skvele v tehotenstvi-mooooooc zavidim a prosim Vas bez kritiky,neni to hezky:O)
Me se clanek take libil,hlavne to krasne popsane prozite obdobi..jen tak dal holky drzte se!
Katka
Jana
  • 
21.9.2005 19:55:43
I já musím souhlasit, je to vtipné a hned je mi při bolesti zad a pálení žáhy lépe, že na tom takhle nejsem sama :)
Jinak na miminko se samozřejmě moc teším a početí a těhotenství považuji za zázrak, ale myslím si, že i v tomto období se člověk může smát a dokonce dělat si legraci i sám ze sebe.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 442 [Dalších 422 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.