| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nemlčte

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 482 [Dalších 452 >>]
Alfie
  • 
9.6.2005 12:21:38
k tak detailnímu zkoumání zníměné obálky? :-)
Nepoučené dítě tam nic závadného neshledá a vzhledem k fádní barevnosti ani hledat nebude. Obálka neupoutá jeho pozornost. Poučené dítě/teenager už nejspíš po chvíli identifikuje složení této umělecké koláže, ale takovému zase nijak neublíží.
Jitka, 3 děti
  • 
8.6.2005 20:42:51
Na mě působí obálka časopisu dosti vulgárně. Myslím si, že pan Radim má pravdu a že je potřeba na takové nechutné "umělecké" výjevy upozornit. Pan Radim není puritán, spíš má nějaké morální cítění, což redaktoři Relexu asi nemají ... (alespoň protentokrát)
ST
  • 
8.6.2005 13:27:57
Reflex jsem si četl na internetu (téměř polovinu článků), kde ten obrázek byl, ve stánku jsem ho viděl a vůbec jsem nevnímal, co na něm je. Kdybych nedošel k tomuto článku, tak bych se nikdy nedověděl, že na titulce reflexu byl koitus. Myslel bych si, že tam dali nějakou nezajímavou černobílou tapetu.
Milada.
8.6.2005 9:48:35
Dano,

pokud by jsi tak nekricela, bylo by Tvuj projev hned lepsi :-)

Milada
  • 
8.6.2005 1:50:14
tak nevim kdo to tady neumi jazyky...???
dalsi profilak???
  • 
8.6.2005 1:43:46
TAK VIDIS JAK KAZDYHO HNED SPRDNES? AKORAT NEVIM, JESTLI JSI MOU ZPRAVICKU CETLA PORADNE??? ASI BY SES TAK "NECEPYRILA". A TO S TIM CASEM JSI TAKY POCHOPILA BLBE, ALE NECH TO BYT, AZ PRESTANES BYT TAK VNETLIVA, TAK TO TREBA POCHOPIS. TREBA TO, ZE TVOJE PRISPEVKY, UVAHY A ZKUSENOSTI SE MI LIBI A TO, ZE NA TO MAS PRI DVOU DETECH CAS, BYL TAKY SPIS OBDIV.

TAK NEVIM, JAK TY CTES "MEZI RADKY"???

DANA
Jitule (dva svištíci)
  • 
7.6.2005 22:37:44
A co si mám potom myslet o tomto, cituji:
Společnými silami ho omráčily pořádným klackem. Potom ho vytáhly za ocas do výšky....

Kdyby autora zajímalo, kde se děti dočtou o takových věcech, tak v jedné z verzí červené Karkulky. A myslím si, že si tyto věty zapamatují spíš než obálku časopisu.

Dále si myslím , že pokud děti ještě "neviděli" soulož, tak kromě nějakého pro ně Piňdíka si na obálce ničeho nevšimnou. A ty odrostlejší děti, které už ví o co jde, se určitě nestanou horšími.

Přitažlivé je pro ně něco zakázaného a to Reflex určitě není. Pokud ale bude někdo takhle vrtat nejen do časopisu, ale i např. do chudáků prodavaček, tak to určitou příchuť zakázaného mít bude.

A na závěr. Kdybyste tu nerozpoutal s velkým titulkem diskuzi, ani bych nevěděla, že v Reflexu je taková titulní strana.
Katka Sasková
  • 
7.6.2005 21:48:18
přesně tak
difo
  • 
7.6.2005 12:18:48
Je to tedy trochu mimo tuhle diskusi, ale v matematice jako takové není axiom 1+1=2. I toto je odvozeno. Na základě teorie množin.
Adéla
  • 
7.6.2005 11:57:10
no paráda, a já celou dobu přemýšlela proč se člověk nepovažuje roven zvířatům... Díky:-)
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 482 [Dalších 452 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.