| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Malé odbočení

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 113 [Dalších 93 >>]
Pudicitia
23.5.2005 22:05:19
jehňátko je dítě od ovce
Psychouš
  • 
23.5.2005 16:15:58
To by vysvětlovalo, proč si vzpomněla na mne ;-), ale co ty děti? ;-)
23.5.2005 16:03:54
Mozna....Mlceni jehnatek...
Kaťas & 2 kluci
23.5.2005 12:52:04
jsem v šoku, Mišku bych vůbec nepoznala. Je to pěkná ženská, fest se vytáhla.
Apropo, minule jsi mě fakt hodně pobavila výrokem Míšy, že až bude mít jednou mimčo, tak ti ho dá. To je vskutku vyhlídka k nezaplacení, že jo?
Psychouš
  • 
23.5.2005 12:42:24
Slimák je ale holt mužského, no. ;-)
23.5.2005 12:23:41
Jo, to já beru. Ale nedělal to právě ušní a psycholog, že z krátkého pozorování dítěte v pro něj nepřirozenym prostředí vyvozoval vcelku radikální závěry? Mně jeho názor (alespoň v určitých fázích) zajímal; jeho můj nikoli. Ona to neni žádná sranda, když Ti ušní oznámí jako hotovou věc, že máš hluchý dítě. Taky se mi stalo, že v synových dvou měsících mi DR řekl, že syn má atypické srdce a po probdělé noci jsem se dozvěděla, že to byl omyl.
No nic. Fakt už bych to považovala za stokrát omletý a uzavřený. Obzvlášť pro nás, páč teď máme logopedku, která se při práci se synem občas u zajímavé situace zeptá jak by asi reagoval doma a taky mám teď zpětnou vazbu z MŠ, kde tráví učitelky se synem docela dost času.
Pudicitia
23.5.2005 12:23:22
došlo k nedorozumnění Slim není cizího původu, je to zkrácený Slimák, což je skautská přezdívka jedné mé kámarádky, která si tu na rodince ze mě kdysi tropila žerty a tak se jí tímto mstím. Tenkrát jsme ji oslovovaly Slime a nějak nám to nepřišlo divný. Takže jsem na "Slime" zvyklá

nepřítel nejste, na to nejsem dost dobrý terč:-)
jdu si užít vařbu
Líza
23.5.2005 12:08:39
A vokativ od Ester je Estere, od Miriam Miriame....:-)))))))))))
Psychouš
  • 
23.5.2005 12:07:00
Nesouhlasím, jsem přesvědčen, že v ženském rodu se to - coby slovo cizího původu - neskloňuje.
Michel: Micheli(m) - Michel(f)
Psychouš
23.5.2005 11:59:38
jsem ráda, že jsem vás domněla k registraci

Jsem v podstatě velmi tvárný člověk. :-)

ale protože nevypadáte jako kámoš,

Snad ale ani jako nepřítel.

a kdo si myslel, že jsem muž?

Můj klon vás oslovoval Slime.

Dobrou vařbu ;) i chuť.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 113 [Dalších 93 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.