| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pohádka o tom "Jak jsme si našli Leonku"

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 33 [Dalších 3 >>]
Hanu
21.2.2005 23:47:48
Ahoj Danielo, tak jsem se kvůli poděkování za tvůj článek konečně zase zaregistrovala a ještě si pořídila ikonku, k tomu už mě pár dlouhých měsíců (kdy jsem zapomněla původní heslo) nic nevyprovokovalo:-)) Fotka tvých dětí a pejska s nimi je moc hezká! Doufám, že to tady čte taky někdo z MPSV - třeba někoho osvítí, že setkání s konkrétním dítětem, nebo možnost vidět děti třeba jen v televizi, by mnohým z nich pomohlo dostat se z děcáku do rodiny. Když totiž my žadatelé o adopci vyplňujeme dotazník, jaké dítě bychom si přáli, víme o skutečných dětech zavřených ve zdech DD pendrek...
Hanka (spolu s naším Honzou jsme se viděli na setkání v Sámovce.)
Elis,2děti
  • 
21.2.2005 19:32:31
Když se alespon 1 opuštěnému dítěti splní sen a má svou rodinu,je to úžasné.
Věřím,že Leonka u vás bude štastná a držím Vám palce i do budoucnosti.
Věřím také tomu,že je víc náhradních rodin,které budou vše zvládat s takovým nadhledem a láskou jako vy.
My jsme ve fázi čekátelů na adopčátko a mvěřím,že to naše dětátko je někde hodně blízko a brzy bude s námi.
Elis,2děti
  • 
21.2.2005 19:32:22
Když se alespon 1 opuštěnému dítěti splní sen a má svou rodinu,je to úžasné.
Věřím,že Leonka u vás bude štastná a držím Vám palce i do budoucnosti.
Věřím také tomu,že je víc náhradních rodin,které budou vše zvládat s takovým nadhledem a láskou jako vy.
My jsme ve fázi čekátelů na adopčátko a mvěřím,že to naše dětátko je někde hodně blízko a brzy bude s námi.
Sysyna
21.2.2005 14:48:48
Daniela,
videla jsem Vas pribeh v TV NOVA, cetla clanky tady i jinde.
Obdivuji Vas pro Vasi silu a pro to, ze jste svoje dite nikam neodlozila a venujete se mu naplno po celou dobu.Mino to se venujete spouste aktivitam a jeste uvazujete vzit si dalsi dite!!!
Je to krasne.Ja se priznam, ze bych asi nemela silu vzit si cizi dite.I kdyz, jeden nikdy nevi!

To ze Leonka je Romka je sumafuk.Dite jako dite.Je roztomila.Snad u Vas najde to, co ji chybi a jinde nenasla!:-)
Preji Vam a obema prkum L+L zdravi, lasku, stesti, prima lidi kolem sebe!!!
A brzy zase neco napiste, jake deti delaji pokroky, jak se Vam dari.Strasne rada ctu prispevky matek pestounek nebo osvojitelek!

Vsem detem v DD a ruznych ustavech preji jine a lepsi zakony,ktere jim umozni jine a lepsi detstvi!!!
Margita
21.2.2005 14:33:43
Moc diky za povidani! Nadherna fotka, oba vypadaji velmi roztomile.
Eva
  • 
21.2.2005 13:12:17
Vážená paní Dolejšová,

o Vás a Vašem chlapečkovi jsem četla už několikrát na různých místech. Vždy jsem si říkala Jak to ta ženská může zvládnout? Já sama mám zdravé dítě, 6měsíců, tj. ještě nechodí a relativně mi zbývá dost času pro mé vlastní zájmy. Obdivuji Vaši sílu starat se i o další dítě, i když jak píšete, je určitě hodně psychicky náročné odolat prosbám ostatních dětí, které také chtějí maminku. Přeji ať Vám obě děti dělají jen radost, jejich zdravotní stav ať se lepší a Vy sama ať se máte velice dobře.
Eva
  • 
21.2.2005 13:12:16
Vážená paní Dolejšová,

o Vás a Vašem chlapečkovi jsem četla už několikrát na různých místech. Vždy jsem si říkala Jak to ta ženská může zvládnout? Já sama mám zdravé dítě, 6měsíců, tj. ještě nechodí a relativně mi zbývá dost času pro mé vlastní zájmy. Obdivuji Vaši sílu starat se i o další dítě, i když jak píšete, je určitě hodně psychicky náročné odolat prosbám ostatních dětí, které také chtějí maminku. Přeji ať Vám obě děti dělají jen radost, jejich zdravotní stav ať se lepší a Vy sama ať se máte velice dobře.
21.2.2005 11:19:42
Do života Vám všem přeji hodně štěstí, vzájemné souhry a lásky. Je moc krásné, že chcete dát tomuto děvčátku nový domov. Těším se na pokračování Vašeho životního příběhu a držím Vám palce :-).
21.2.2005 10:57:00
Máte můj obdiv a držím Vám všem palce. Většina lidí by se pod tíhou toho všeho co zažíváte zlomila a Vy jste se rozhodla bojovat a dát štěstí dalšímu dítěti. Hodně sil.
21.2.2005 9:40:17
Danielko, jsem moc ráda, že mám po delší době o Tobě a teď už tvých dětech v množném čísle nějaké zprávy. To je teda síla, co všechno zažíváš, zažíváte.. Nesmírně si vážím lidí jako jsi Ty, Maceška... A když se někdy začnu moc zabývat malichernýma věcma, stačí si přečíst Vaše články a vrátí mě to zpět na zem k tomu, co je vživotě opravdu důležité. Díky moc a už se těším na to slíbené pokračování. Tak honem šup sem s ním....
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 33 [Dalších 3 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.