| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Naše dítě Superstar

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 176 [Dalších 146 >>]
MarkétaP + 4 dcerky
10.7.2006 22:48:52
Dick a Dorotka, například Holubí pošta.
zuzka
  • 
10.7.2006 22:30:46
Dorotka z knihy o Vlaštovkách a Amazonkách???
Já si pamatuji Zuzanu a Titty (tak jsem pak pojmenovala svoji číču :o) z Vlaštovek a Nancy (Lilly) a Peggy jako Amazonky.
Kde byla Dorotka?
Ivetta
  • 
9.7.2006 20:10:42
Mám pratetu Evu narozenou 24.12. a myslím, že jí to nevadí. Její tatínek, můj praděda, rozdával svým dětem jména podle data narození. Naštěstí babička se narodila na Víta, ale ta nemá svátek pro jistotu nikdy,protože praděda byl Ladislav a Ladislava v kalendáři není.
Esditka
  • 
3.7.2006 18:08:27
Ahoj,jmenuji se Edita a hledám Marka.Ráda bych ho našla,protože ho mám ráda a rada si s ním povídám.Hledala jsem ho na internetu kde se dalo.Doufám,že mi někdo pomůže ho najít nebo poskytnout jakou koliv informaci na mou adresu,která je:Edita Starobová,Sokolovská 1719,Karviná 6,733 01
25.6.2006 20:07:23
Já mám tež Barunku již 20 let a kdybych jí neměla,určitě bych ji dala teď znovu.Je to krásné jméno a teď mám připravenou ANEŽKU.
Andrea, zatím bezdětná
  • 
24.3.2006 14:46:52
Pročetla jsem poctivě celou diskuzi a velmi mě potěšilo, že se ani jednou nevyskytlo jméno, které už mám od 18ti vybrané pro případnou holčičku - Barborka. Už se psychicky připravuju na ironické Barbie a Bramborka, ale stojím si za tím, je to krásné jméno.
Pája
  • 
22.3.2006 15:36:24
Nejoblíbenější chlapecká jména v lednu 2006 – po dvou letech Jakub střídá Jana; Adam klesá, Davidova hvězda stoupá

1. Jakub
2. Jan
3. Tomáš
4. Ondřej
5. Lukáš
6. David
7. Vojtěch
8. Adam
9. Martin
10.Matěj


Nejoblíbenější dívčí jména v lednu 2006 – s převahou vítězí Tereza, Kateřina se vrací na stupně vítězů, Anetina hvězda pohasíná
1. Tereza
2. Adéla
3. Kateřina
4. Natálie
5. Anna
6. Eliška
7. Karolína
8. Kristýna
9. Veronika
10. Lucie
  • 
18.3.2006 12:32:28
Moje o hodně starší sestra dala před 36 lety své dceři jméno Xenie, to ještě netušila, že v televizi poběží seriál Arabela. Takže neteř, když dospívala si také užila své. Já jsem před 13 lety dala dceři jméno Natálie, tenkrát nebylo ještě tak populární, ale také jsme slyšeli stále že je to jako v té písničce od Petera Nagyho "korálky od Natálky". Nyní čekám narození syna a jelikož jsem z dvojčat a můj bratr, který se narodil mrtvý se měl jmenovat Adam, tak jsem se rozhodla že dám synovi stejné jméno (jsem Eva).Jelikož se nyní toto jméno hodně dává, chtěla jsem aby se trochu odlišoval proto jsme mu vybrali i druhé jméno - Dorián (Adam Dorián). Pak jsem zjistila, že se teď v Praze hraje muzikál podle knihy O.Wailda - Obraz Doriana Graye, tak jsem zvědavá jaké poznámky asi uslyšíme. Navíc je to jméno opravdu netypické, tak si asi užijeme, ale češi už jsou takoví. Myslím si, že jak se stále víc otvírají hranice, tak si i u nás zvykneme na různá mezinárodní a cizí jména. Eva.
Kiki
  • 
8.10.2005 9:01:19
My chcem dát dceři taky jméno Leontýna. Jak doma vaší holčičce nejčastěji říkáte?
Lucie
  • 
5.10.2005 11:52:58
Xenii Býčkovou jsem znala taky, nejsi náhodou z otrokovic??? mimochodem, když moje maminka oznámila, chlapeček se bude jmenovat Filip, babička řekla - to je jak po vašem kocourovi, naše kočka byla Lucie, tak dej Filip a Lucie. No mamince se to zalíbilo, i když (jsem ročník 1980) jsme byly ve třídě 2-3 Lucky a brácha je Filip :-)
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 176 [Dalších 146 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.